Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom eltüntetni a...

Hogy tudom eltüntetni a tálcán az óra mellett azt a sok pici ikont?

Figyelt kérdés
Persze rá tudok lépni bekapcsolás után, hogy Exit stb, de akkor csak ideiglenesen lép ki, következő bekapcsoláskos ismét megjelennek az ikonok. (Avast, Daemon, Nvidia, Intel, Műveletközpont, Wireless, Realtek, Synaptics......)

2014. jan. 18. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:

windows gomb + R

msconfig

startup / indítás

2014. jan. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez win xp, de mindenhol hasonló:

Start<Vezérlőpult<Tálca és start menü<Tálca<testreszabás<Értesítések testreszabása

Ott kitudod választani az "aktuális" illetve "régebbi elemek" oszlop mellett, hogy Viselkedés: a legördülő variációk között lehet: elrejtés, ha nem aktív

sosem látszik

mindig látszik

2014. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm, most az óra mellett 3ikon maradt, és egy nyíl amire ha rámegyek akkor mutat még 10ikont..

az lenne a kérdésem, hogy azáltal, hogy az a 10ikon még ott van, nem lassítja a gépet?

mert én igazából azért (is) szerettem volna eltüntetni onnan mindet, hogy ennyivel is kevesebb program fusson

2014. jan. 24. 02:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt tudnod kell, ha az asztalon sok ikon van, lassíthatja a gépet, az ikonok is meghatározott időközönként frissülnek, ezért érdemes őket tálcára húzni.

Ott lehet bármennyi, maximum helyet foglal.

Továbbá, ha innen indítasz bármit, gyorsabban is töltődik, tulajdonképpen minden ikon egy link, amit a gép a gyorsítótárból elővesz

Annyit hagysz amennyit akarsz, a többit az említett nyíllal elő tudod hozni(tálcán jobb egérgomb katt, 'tálca zárolása' pipa kivesz, a csúszkával tudol játszani, illetve, hogy az óra vagy a start oldalán legyenek

Ha kész, 'tálca zárolása' pipa be.

2014. jan. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!