Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám orvosolni a...

Hogyan tudnám orvosolni a következő problémát?

Figyelt kérdés
Tehát a problémám az volna, hogy ma mikor bekapcsoltam a gépem, furcsán pörgött a proci és mikor megnéztem 70-80%-ot mutatott.Ezt egy cpu.exe fájl okozza amit, ha kitörlök a feladatkezelőből mindig újra elindul, de tegnap még semmi baja sem volt. Utánanéztem a neten, de nem lettem okosabb. Röviden ennyi, válaszaitokat előre is köszönöm!

2014. ápr. 5. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinálj egy teljes vírus keresést.
2014. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már megtettem,volt is néhány fertőzött elem, de a megtisztításukkal nem javult a helyzet :(
2014. ápr. 5. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Honnan fut ez a cpu.exe? Találd meg valahogy, és próbáld meg feltölteni a VirusTotal.com-ra. Az ráereszt vagy 50féle vírusirtót, az adott vírus valamelyik elnevezése* alapján pedig csak el tudsz indulni valamerre...

Bár lehet hogy egy teljes újratelepítés lesz a vége (lehetséges, hogy azzal jobban járnál...).


*Ugyanazt a vírust különböző vírusirtók gyakran különböző nevekkel illetik. Keress rá mindegyikre.

2014. ápr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, már én is gondolkodtam rajta,de azért remélem el tudom kerülni.A válaszodat pedig köszönöm :)
2014. ápr. 5. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!