Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan árul valaki 300e Ft...

Hogyan árul valaki 300e Ft alatt egy új 13"-os Macbook Air-t (128GB), garanciajeggyel?

Figyelt kérdés

Bátyám vett most a xyaprón egy sráctól 290-ért. Teljesen új, ki sem volt bontva. Nem hamisítvány és nem külföldi átmatricázott! 2 héttel később bevitte garanciáztatni a egy hivatalos Apple boltba és miután átnézték mondták hogy ennek semmi baja, XY magyar nagykertől van, garancia továbbra is él.


Értem én, hogy nem fizeti be az áfát mondjuk, csak míg pl. én ha a nagykertől vásárolok az ÁFÁ-val! teszem, máshogy nem lehet.


Az említett gép nagyker ára 266.000 Ft + Áfa (337.820.-) a legolcsóbb helyen (regisztrációm van mindenhova)


Százalék kedvezmény nem hiszem hogy kap az eladó a havi néhány meghirdetett gépére, én több milliós forgalom után is alig kapok. Azt sem hiszem hogy a disztribútortól vásárol, ugyanis ott több tízmillióért lehet kb.


Privátban is várom az ötleteket, ez a dolog vérlázító! Tisztességes vállalkozás haszon nélkül majd 50.000-el drágábban tudja csak adni!



2014. ápr. 8. 09:45
 1/1 anonim ***** válasza:
nem kellet volna meg venni ! ez a nagy ötlet.
2014. ápr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!