Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok dvd borítót...

Hogyan tudok dvd borítót nyomtatni szép és eredeti minőségben?

Figyelt kérdés
Sajnos tönkre ment egy játékborítóm és ki szeretném nyomtattatni az eredetit!Neten megtaláltam az eredeti borító képét szép minőségben csak nem tudom hogy milyen eljárással és milyen papír kell ahoz,hogy ilyen lakkos/fényes legyen és tűéles.(Mintha az igazi lenne)

2014. ápr. 12. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni fotó papírt. De egy átlagos színes nyomtatóval nem lesz tökéletes. Jóban jársz, ha elviszed a képet pandrive-on valami helyre, ahol lehet nyomtatni. Office depot, vagy fotós bolt.
2014. ápr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És kürülbelül mennyibe kerül egy ilyen fotópapír?
2014. ápr. 12. 23:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Itt 600Ft 20 db A4-es. De még mindig inkább a fotós boltot ajánlanám. Nehéz, otthoni körülmények közt szépet nyomtatni.
2014. ápr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lemaradt a link:

[link]

2014. ápr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pl itt:

[link]

180 Ft egy A4-es kép nyomtatás. Netem is elküldheted a képet, aztán elmész érte.

De biztos van sok ilyen hely.

2014. ápr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod sokat segítettél! :)
2014. ápr. 13. 03:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!