Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szép, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szép, ha egy lányon látszik hogy 7x barnább a bőre, mint az eredeti színe?

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar:S Viszont rengeteg pasinak ez jön be és nem értem.. ilyesmi: [link] (Nem a szép barnára gondolok, hanem a közepes/nagyon szolibarnára:D)

2013. jún. 3. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Most nemigen értelek. Ha pasi vagy akkor keress olyan lányt, akinek nem ilyen a bőre, ha lány vagy, akkor meg keress pasit, akinek nem ez tetszik. Mi a fene zavar téged másokon?
2013. jún. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A szolisbőr mindenhogy csúnya
2013. jún. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jaja nekem sem tetszik a szolis
2013. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan, a szolis bőr kiéltté tesz egy lányt.
2013. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A mi égövünkön éppen elég napsütés van ahhoz, hogy ne legyen szükség szoláriumra. Egyébként a szolárium is, és a napozás is öregíti a bőrt, nem véletlenül védekeztek ellene évszázadokon keresztül az arisztokrata hölgyek. Szerintem mindenkinek az eredeti bőrszíne a szép.

Nekem egyébként semmi bajom nem lenne azzal, ha egy lánynak hófehér, vagy természetesen kreol a bőre, viszont a szolibarna pics@któl a hányinger kerülget. Egészségtelen, természetellenes, ronda.

2013. jún. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre,egyszerűen csak kíváncsi vagyok a különböző álláspontokra:Ö
2013. jún. 3. 19:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az egészséges ember színe fehér vagy fekete, de mindenképpen EGÉSZSÉGES!
2013. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

de hát ezen a képen lehet, hogy csak lebarnult a napon O.o

Én még sötétebbre barnulok nyáron, pedig életemben nem voltam még szoliban, és roma se vagyok. :)

2013. jún. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szolis bőr nem csúnya ,ha valóban barna a bőröd a sárgás barna a csúnya. NA persze a nagyon fekete is már az,mértékkel a szolit
2013. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!