Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 Update után szerinte...

Windows 7 Update után szerintem érezhetően lassabb mint eddig volt (eddig csak SP1-volt telepítve). Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Utána pedig vettem egy HDD-t, és a rendszerpartíciót is megnöveltem. Most 60GB-lett aminek a fele szabad. A rendszerpartíció módosítása után érdemes Winreinstallt csinálni?

Okozhat lassulást a Windows Update?



2014. ápr. 13. 19:18
 1/5 levis56 ***** válasza:
100%
A frissítések letöltésétől nem lesz lassabb a rendszer,legfeljebb a frissítések telepítő fájljait töröld,nyersz pár száz mb helyet. Az nem világos hogy a frissítések után vettél egy új HDD-t és beraktad a régi mellé vagy nem értem ha az új van bent akkor rá kellett telepíteni az op rendszert,de min növelted a rendszer particiót,írd le világosabban.
2014. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vettem egy új HDD-t a régi mellé, így a régi hdd-n lévő partíciót egyesíthettem a rendszerpartícióval. Szóval lényegében tényleg értelmetlen volt leírni az új HDD-t, mert nem azon mozgattam a partíciókat, csak arra másoltam át fájlokat a régiről :)
2014. ápr. 13. 21:05
 3/5 levis56 ***** válasza:
Az újat megformáztad?
2014. ápr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, de még az új hdd előtt is lassú volt. Tehát Win update után lassult nagyon be.
2014. ápr. 13. 22:28
 5/5 levis56 ***** válasza:
Rendszer lassulást vírus,kémprogram,registry tisztítás hiánya töredezettségmentesítés hiánya,rendszerkarbantartó program hiánya és használata hiánya,sok bővítmény a böngészőkben,toolbar programok,frissítés telepítés,torrent letöltés okozhat és túl sok program egy idejü használata,futtatása. Válogathatsz ezeket elvégzed megszünteted és úgy sem jó akkor egy korábbi visszaállítási pontra rakd a rendszert.
2014. ápr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!