Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a megoldás?

Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy régi gépem. Egy Asus P5GDC Pro alaplap van benne. Na most win xp volt rajta. a biost akartam frissíteni. felmentem az oldalukra és ott volt ugye a legújabb bios meg a program amivel fel lehet telepíteni. Azonban elindítottam és 3 sor volt. az elsőben befutott a 100% am ásodikban is,de a 3.-ban nem csinált semmit. aztán egy 5 perc után újraindítottam és azóta azt írja,hogy valami cd vagy floppyt kér. Mi lehet a megoldás ?
2014. ápr. 13. 23:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha megvan az alaplap eredeti CD-je, akkor azt rakd be neki. Ha nincs, akkor kelleni fog egy floppy meghajtó, amin DOS van, plusz az alaplaphoz való BIOS fájl.


Ha ezek egyike sem áll rendelkezésre, akkor hasonló alaplappal hot flash vagy kuka.

2014. ápr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!