Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem látom a Sata-winchester...

Nem látom a Sata-winchester -em a lemezkezelőben, se a számítógép menüben, csak a biosban, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
A probléma azzal kezdődött hogy XP-ről felraktam USB-re a Win7 ultimate rendszert, megcsinálta meg minden jó...csak kiderült hogy nem látom a Samsung SP2504C típusú Sata1-es winchestert, csak a biosban, ugyanezt csinálja az egyik DVD-olvasómmal. Eszközkezelőben sem látom. Van egy IDE-s merevlemez, ezen van az op.rendszer, az IDE-s és Sata1-es Mindkettő master-re van állítva. Mi lehet a probléma?
2014. ápr. 15. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a satásról eltávolítani a jumpert, ha ezt még nem próbáltad, vagy állítsd slave-re!
2014. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Időközben rájöttem hogy a Raid-vezérlőt kellett felraknom, de mivel az alaplapi Uli System Controller m1573 nem ehhez van, leszedtem valami floppy-s szofvert hozzá, ez működött. Csak az a probléma hogy ez a két szoftver szerintem ütközik és kikapcsolásnál "kék halál" és újraindul a gép. Mit tudok most csinálni?
2014. ápr. 16. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!