Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés
verrob nevű felhasználó kérdése:

Valaki segítsen. Külső cd/dvd iró?

Van egy külső samsung cd/dvd író usb 2.0 és

adott egy toshiba satellite c650-es laptop.

Na most a laptopon már meghalt a cd író meg nagyon nehezen olvas

ezért vettem ezt a külső cd-írót de viszont ha írni akarok vele akkor folyton ledobja magát a gépről. és például ha az egér is be van dugva akkor azt is letiltja.

Nem tudom, hogy lehetne ezt elkerülni hogy a kapcsolat mindig stabil legyen. és ne lője le?

Keress kérdéseket hasonló témákban: CD-író, program, Samsung, Toshiba, laptop, USB 2.0

2014. ápr. 19. 19:09  Privát üzenet  

A válasz
Tengor nevű felhasználó válasza:

Meg kellene oldani, hogy külső tápról használd az írót. Valószínűleg íráskor jobban terheli az USB-t és a laptop nem tudja kiszolgálni ezt.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2014. ápr. 19. 20:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Most ezt, hogy érted!

Mivel ez az író usb-ről nyeri az energiát.

# 2/2Időpont 2014. ápr. 20. 10:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy külső HDD-m és azt írja ki, hogy " a meghajtóban talált lemezt használat előtt formázni kell ". Eddig rendesen működött. Formázni nem akarom semmi esetre mert fontos...
Valaki segitsen kerem (? )
Adata Superior. SH93-as típusú külső vincseszterem, formázást kér. Nem merem megtenni, mert félek az adatvesztéstől. A vinyó egy éves. Szerintetek mit tegyek? Van lehetőség...
Sürgős, kérem aki tudjon segítsen nagyon megijedtem ma beakartam kapcsolni a laptopom a ventik felpörőgtek de semmi se kép se hang, külső monitoron ad képet mi lehet a baj?
Egy háromszög egyik belső szöge a hozzátartozó külső szögének a 25%-a. Mekkora szöget zár be a másik két szög szögfelezője? Akit tud kérem segítsen.
Adott rendszer: w8.1 64bit, i3 4130, radeon r7 250 1gb sapphire, kingston 4gb ddr3 1600 mhz tv: samu ue40f6640 külső vinyóról sima kép, hdmi kábellel összekötve oldalirányú...

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!