Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a monitor jó lenne játékra,...

Ez a monitor jó lenne játékra, filmnézésére, konzolra?

Figyelt kérdés

Játékra keresek igen jó monitort, ps3 konzolt is rá szeretnék csatlakoztatni hdmi-vel, de nem tudom hogy ilyen árban van jobb esetleg ennél: [link]

?


2014. ápr. 26. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem a monitor 'lábát',hamar eltörhet,valamint könnyen jobbra balra fog dülöngélni ha egy fuvallat érinti...


Ha nem sok,akkor ez:

[link]


Olcsóbban,körül belül ugyan olyan (amit én vennék)

[link]

2014. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

körülbelül*

Valamint,ahogy írtam én ennyit nem költenék egy monitorra,a másodikkal sokkal jobban jársz mint az elsővel vagy mint azzal amit te linkeltél :)

2014. ápr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszi. De ilyet sehol nem írtak hogy "vékony a lába" és nekem az asus jobban tetszik, ill. amit te linkeltél az 21.5 és nincs rajtam hdmi ha jól látom ami igen csak fontos ha konzollal akarok játszani! :) (anélkül nem tudnám rákötni...)

Inkb azt kérdezném akinek ilyenje van hogy milyen?!

2014. ápr. 26. 14:33
 4/9 anonim ***** válasza:

"Egyéb csatlakozók: D-Sub + HDMI + RCA + SCART"

Van rajta HDMI.. és ha jobban tetszik akkor veged azt,15 ezerrel drágábban és úgy hogy mozgatás közben kettétörhet/elhajolhat a tartó...

2014. ápr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*akkor vegyed az Asusod *ami nem valami nagy monitor márka*
2014. ápr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, kösz. De igen csak nem tetszik a fekete lg, ízlések és pofonok.
2014. ápr. 26. 14:39
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát az Asus az igen jó márka, ezt elhiheted nekem.
2014. ápr. 26. 16:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó márka,de nem monitorokban :)
2014. ápr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Aha értem :)
2014. ápr. 27. 02:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!