Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 10perc folyamatos menet utan,...

10perc folyamatos menet utan, miert kapcsol ki a Szamitogepem automata?

Figyelt kérdés
Ma kezdte el, akarhanyszor bekapcsolom, kb 10perc utan automatikusan kikapcsol. Mi lehet a problema? Tulmelegedes, vagy mas hardverhiba?

2014. ápr. 30. 12:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Na, kivettem az alaplapi elemet egy percre meg kifujkaltam mindenhol megjobban, visszatettem, elosszor bejott egy olyan, hogy cmos setup error, default settings ok.

Bementem a biosba semmi valtozas, aztan azota is kiirja sajnos.

Mind a ket hdd felporog erzem a kezemmel.

Pedig olvastam mashol is, h az elem kivetel segithet. :/

2014. máj. 1. 11:40
 12/13 A kérdező kommentje:

Vicces vagy inkább bosszantó, hogy az Augusztus óta tartó problémám megoldódott, tehát már boot lemez nélkül HDDről is be bootolna a gép, az elem kivétel megoldotta, úgyhogy köszönöm!


Most már csak szimplán a disk error occured szöveget írja ki változatlanul : /

2014. máj. 1. 11:57
 13/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az a hdd tényleg megmihályult, érdemes lenne megnézni másik gépre dugva hdsentinellel
2014. máj. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!