Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » VOB fájl filmet lejátszik az...

VOB fájl filmet lejátszik az asztali DVD lejátszó?

Figyelt kérdés

Olyan régi a lejátszó, hogy akármilyen formátumot nem játszik, csak eredeti dvdt. Ezt a formátumot vinni fogja ha kiírom dvd-re? 448 MB az egész film. Kell csinálni vele még valamit, hogy rendes dvdnek ismerje fel a lejátszó?

Bocsánat, de nagyon h.ülye vagyok a témához.

A válaszokat előre is köszönöm.


2014. ápr. 30. 17:32
 1/2 coopper ***** válasza:
100%

Szia.


Igen a VOB fájlt elvileg lejátsza (ha megfelelő szerkezetben van).


Ha 448 MBájt az nagy valószinűség szerint nem VOB (DE ha még is az lenne) akkor igy egyedül nem fogja lejátszani. (kellenek hozzá még más fájlok is).


Próbáld meg DVD-vé konvertáltatni VSO convertxtoDVD programmal (Igaz, hogy a program fizetős, de van internet is a világon, és az interneted elég sok érdekes dolgot lehet találni).


Egy jó kis egykattintásos program, könnyű kezelni és szerintem jól dolgozik.


Sok sikert.

Üdv.

2014. ápr. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, és köszi a választ.
2014. máj. 1. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!