Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik az ajánlott rendszer -...

Melyik az ajánlott rendszer - XP 32bites,64bites, Win7 32bit, vagy 64, Win8 32bit, vagy 64bit - erre a típusú laptopra; Sony VaioŸ VGN-AR630E (600 Series)?

Figyelt kérdés

#Windows 7 #Windows 8 #XP #Sony VaioŸ VGN-AR630E 600 Series
2014. máj. 1. 13:07
 1/10 Lajtai László ***** válasza:
81%
Én win 7-et tennék rá. Ha 4 giga ram van benne akkor 64 bitet, ha kevesebb 32 bit. Esetleg ha később bővíted akkor most tegyél rá 64 biteset.
2014. máj. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Ez az?

Core2 Duo processor T7250

2GB ram


Szerintem 32bites Win7 is elfutna rajta, de az XP sem rossz. Hivatalosan Vistával árulták.

2014. máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez az... Core2 Duo processor T7250, 2GB RAM. Eddig Win7 Professional 64bites futott rajta, azzal is elment sokáig, több, mint fél évig használtam, csak problémázott a driverekkel, illesztőprogramokkal. Meg hülye dolgokat kezdett csinálni, fagyott, összeakadt, ha alvó üzemmódba kapcsolt és felkeltettem kiírt egy hibát fekete képernyőn és enterrel lehetett belépni. Ezért újrahúztam, rá tettem egy Win7 Pro 32bitest, de ezzel is folyamatosan hibákat ír ki a driverek telepítésénél. Illesztőprogram-probléma. Ezt dobja fel, minden rendszer indításnál. A 64bitesnél meg mikor telepítettem a drivereket, mindig ki írta ezt is, meg hogy az illesztőprogram 32bites rendszerre lett készítve, de csak azaz egy letöltési lehetőség van a driverekhez a hivatalos Sony honlapon. Ráttettem most ugye a 32bitest és ez se jó, ugye.

Win8 32biten gondolkodtam, de nem biztos, hogy ez jó ötlet. Lehet az XP lenne a nyertes, de abból is inkább 32bit, vagy 64bit?

2014. máj. 1. 13:50
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy Vistát tuti, hogy nem raknék rá... Volt már az előző gépemen pár évvel ezelőtt, egyáltalán nem voltam vele megelégedve. A többi - Win7, Win8, XP - szerintem mondhatni rendben vannak.
2014. máj. 1. 13:51
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Ennyi ramot kezelnek a 32bites verziók is. (XPből pedig 64bitest soha senkinek.)
2014. máj. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De hát a driverek miért hisztiznek erre a 32bitesre a Win7-nél??? Mit csinálhatnék vele?
2014. máj. 1. 14:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert szar az egész win 7 jótanács felejstd el a win 7 et örökre helyete használj 8.1 et ha 4v ram van 64 bittes tha 2 ram akkor 32 bittes t. Windows 8.1 nemfagy le és gyors rendszer az xp vista az is régi azokal se próbálkozz ha nem múszáj.
2014. máj. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja látom 2 gb ramod van akkor 8.1 32 bittest dobd fel.
2014. máj. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A win 8.1 nagyon jó rendszer, imádom, de vannak még benne hibák:

- az asztal befagy,

- eltűnik az intéző, f.kezelőben kell elindítani,

- ha minimum 24 órát megy a gép, akkor el lehet felejteni a zene, videó lejátszást, mert rettenetesen recseg a hang, akad a kép, de még az egér is 3-4 cm-enként jelenik csak meg.


Ha úgy használod a géped, hogy sosem kapcsolod ki, akkor jó tanács: 24 óránként indítsd újra.


UI.: még mielőtt valaki megtámad: eredeti rendszert használok termékkulccsal, gimiben melózom rendszergazdakánt, onnan szerzem a jogtiszta szoftvereket. :)

2014. máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A WIN 8/8.1 AZ EGY RAKAT SZART SEM ÉR, CSAK TELEFONON, TABLETEN JÓ AHOGY OLVASTAM KÖTELEZŐ WINDOWS 7 ULTIMATE TENNED RÁ MERT ERRE AZ A LEGJOBB ERRE A TIPUSRA.
2014. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!