Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen operációs rendszer...

Milyen operációs rendszer ajánlott erre a hardverre?

Figyelt kérdés

Egy elég régi Fujitsu laptopról van szó!Jelenleg Windows XP van rajta, de nem tudok rendesen netezni sem, sajnos, mert több oldal megnyitása után nagyon belassul(legújabb Chrome-al)Netezni szeretnek rajta és filmet nézni(normálisan):)

Hardver:

Intel(R) Celeron(R) CPU 540 @ 1.86GHz

1GB ddr2

Video: mobile intel 965 express


Előre is köszönöm!


2014. jan. 23. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:

XP. És ne chromet használj,egyik legerőforrás igényesebb böngésző.

Ott a firefox,az jobb egy fokkal e téren!

Nekem is ilyen gépem van még jelenleg.

2014. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Valamilyen Linux változattal nem lenne jobb?:)

Es sajnos a Firefox-al sem jobb a helyzet... :(

2014. jan. 23. 20:56
 3/7 uno20001 ***** válasza:

Megpróbálhatod a ChrunchBang Linuxot, nagyon kicsik a hardverigényei.


[link]

[link]

2014. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
xp sp3 32 bit. Linuxok közül esetleg Lubuntu, Little Susie feat. kde 3 vagy Slitaz.
2014. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 uno20001 ***** válasza:
*CrunchBang
2014. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz játszani és microsoft office-t vagy hasonlót használni akkor rakd fel szerintem a legújabb Ubuntu Linuxot. Azért jobb mint az XP mert kisebb a gépigénye és nem kell hozzá vírusirtó. Nálam is ez volt régen mert a vírusirtó és a több gigányi frissítés nagyon belassít, viszont azok nélkül az XP ma már használhatatlan.
2014. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Frissitesek nelkul boven hasznalhato.Sokan hasznaljak ugy,en is a gyengebb gepemen.Sot! allando vedelem nelkul is okosan lehet ahogy teszik egyesek is...

Kerdezo nekem nem jott be a linux,azon akadtak kisse nekem a flash playeres dolgok... Ez az egy amiert nem jon be.Azt is tudnod kell hogy teljesen mas mint a windows,programok telepitese is maskep megy.

2014. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!