Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A mp4 videó formátumot mivel...

A mp4 videó formátumot mivel tudom lejátszani úgy hogy hagyományos tévékészüléken is nézhető legyen?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Konvertáld át Format Factoryvel .avi formátumba.
2014. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nagy ötlet. Egyik konténerformátumból a másikba, holott bármelyik takarhat vagy egy tucat kodeket...


fellapozod a tévé kézikönyvét és benne lesz, hogy milyen kodekeket támogat. Általában Xvid, Divx az újabbak mást is és ezzel a kodekkel kell újrakódolni a filmet.

Használhatsz szinte bármilyen ingyenes konvertert...


[link]

2014. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hmm...


Szerintem a válasz a kérdésre a médialejátszó. Ha van a tévén videó bemenet, akkor össze lehet vele kötni és szinte bármit le fog játszani.


[link]

2014. máj. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Persze ez a legbiztosabb, de egyben a legdrágább is.

Nem valószínű hogy 20-300 ezer pénzt ki fog ezért fizetni. A másik megoldás kb 0 Ft-ba kerül...

2014. máj. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Csak gyanítom, hogy a "hagyományos tévé" alatt egy CRT típust ért, arra pedig nehéz konvertálni...:)


Kérdező! Milyen az a "hagyományos tévé"?

2014. máj. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A kérdésre egyértelműen a 3 as válasz a megfelelő.

Hogy jön a kérdéshez a konvertálás, nem is értem. :)

2014. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

a konvertálás úgy jön id3, hogy nem megy az MP4. Persze a "hagyományos" szó felett én is elsiklottam. Így már a kérdést sem értem....


Mivel akarod egyáltalán lejátszani???

2014. máj. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát éppen azt kérdezte....:D
2014. máj. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A hagyományos tv alatt a crt értem. A média lejátszóra én is gondoltam, de az nem olcsó. A konvertálás meg nem lett az igazi . Any video converter professional-al csináltam
2014. máj. 2. 18:04
 10/13 A kérdező kommentje:
Még esetleg olyan dvd lejátszóra gondoltam ami lejátszaná, de nem találtam ilyet.
2014. máj. 2. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!