Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az h kb fél óra...

Miért van az h kb fél óra játék után a hang megfagy a monitor kikapcsol?

Figyelt kérdés

A gépem ha egy kicsit is megterhelőbb játékkal játszom rajta egyből hang megfagy a monitor kikapcsol vagy volt már olyan is h a bal felső sarokban egy négyzet jelent meg mindenféle színben villogott, de ugyan ez a játék régen hibátlanul futott amúgy a sima nemmegterhelő játékoknál semmi baj nincsen.:S

Gépem adatai

alaplap: Asus is7-e2

videó kártya: Ati Radeon X1050(256-Mb-os)

Ram: DDR 512Mb

processzor: Intel Celeron 2Ghz


2009. dec. 26. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószinűleg túlmelegszik a videokártya. Ha még nem volt takarítva, nem ártana portalanítani a géped belsejét. A nagyját porszívóval óvatosan, a többit tüdővel kifújhatod. Vagy vehetsz sűrített levegő sprayt, esetleg ha van ismerősnek kompresszor akkor azzal.
2009. dec. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Megtettem szétszedtem kitisztítottam kifújattam az egész gépet,de sajnos ugyan azt csinálja:S
2009. dec. 26. 17:51
 3/7 A kérdező kommentje:
Azóta újra tettem a rendszert legújabb driver frisítéseket is megtettem de még mindig ugyan azt csinálja játéknál:S
2009. dec. 29. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:
nem tom nem lehet az a gond hogy nincs benne elegendő venti vagy talán a táp lenne kevés?
2009. dec. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Külön a videókártyád van hűtve ventillátorral? Ha nincs akkor az a baj.
2009. dec. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen van hűtés külön a videó kártyán is de azt nem tudom h elegendő-e neki
2009. dec. 30. 10:40
 7/7 ceri ***** válasza:
Futtasd az Everestet játék közben, és nézegesd, hogy mi melegszik. Lehet, hogy valamelyik venti csapágyas, és nem vagy alig forog.
2009. dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!