Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kedves Iphone felhasználók...

Kedves Iphone felhasználók szerintetek 16GB vagy 32GB vagy 64GB? És miért?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert nem akarok úgy járni, hogy veszek pl.: 16GB osat aztán kevés lesz és törölnöm kell és félek, hogy a 64GB sok szóval melyik a elég ha mondjuk sok játék, sok kép, sok videó, sok zene van a telefonomon IPHONE 5S t akarok venni és ahhoz melyik tárhely kapacitást ajánljátok ? :)

2014. máj. 8. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha sok videót/játékot akarsz a telefonodon tárolni, 16 gigás kiesik. Nekem ilyen van, én bőven elférek rajta, de nekem alig vannak játékaim/videóim, ezek pedig sok helyet tudnak foglalni.

Most már csak az a kérdés, hogy milyen videókról van szó. Ha filmeket/sorozatokat akarsz magaddal hurcolni (ráadásul egyszerre több darabot is), akkor talán még a 32 giga is szűk lehet.

2014. máj. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igazából nekem se lesz rajta sok minden csak hát fel kell készülni a legrosszabbra mert amint azt már írtam is nem akarok kitörölni semmit, hogy legyen + helyem szóval akkor szerintem 64GB os lesz :) ! KÖSZÖNÖM
2014. máj. 8. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!