Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Magyar Telekom kiválasztási...

A Magyar Telekom kiválasztási programjában mire lehet számítani?

Figyelt kérdés

Azt írták, hogy szakmai tudás és kompetenciafelmérés lesz, valamint interjú. A kiválasztási program műszaki szolgáltatási szaktechnikus munkakörre vonatkozik, ha ez szükséges. Mire készüljek? Tanuljak?


Szerintetek elég egy fekete farmer, fehér ing meg valamilyen pulcsi?



2014. máj. 12. 04:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Interjú, plusz valami gyakorlati feladat keretében felmérik a tudásodat. Tanulhatsz rá, de ha nem vagy biztos a szakterületeden, akkor nem feltétlen érdemes állást keresni. A ruházat állásinterjún öltöny, ha lezserre veszed, akkor automatikusan repülsz.
2014. máj. 12. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az itt a gond, hogy soha nem voltam még ilyenen és fogalmam sincs, hogy mire számítsak szakmai szempontból. A hálózatok témakör nagyon tág. Elvileg előnyt jelent, de nem követelmény. Akkor szerintem átnézem az ilyen általános dolgokat IP hálózatokkal kapcsolatban, maszkolás, VLSM, VLAN-ok, stb.. mert szerintem ilyesmit tuti kérdeznek. Szinte mindenhol szükség van rá :)


Köszi, akkor öltönyben megyek.

2014. máj. 12. 04:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!