Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a gépemnek?

Sorompó kérdése:

Mi lehet a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés

Egyik nap még jól működött, másnap mikor be akartam kapcsolni, nem történt semmi. Egy ventilátor sem pördült meg, egy alkatrész sem mozdult. Csupán a zöld LED világít az elején, de az folyamat, tök mindegy, mit csinálok. A tápra gyanakszom, hogy az mehetett tönkre, de ha az rossz, akkor a LED miért világít? Még nem tudtam kipróbálni másikkal (majd holnap után), de valakinek esetleg nincs más tippje?

(Egyébként pont az előtti nap - mikor már nem idnult többet - nyeltem be egy vírust, ami most facebook-on terjed. (Nem is tudom, miért nyitottam meg...) Azt hiszem egy tömörített .jar fájl volt üzenetben. Miután futtattam, csak explorer hibát írt ki, utána nem volt gebasz, míg ment a gép.)



2014. máj. 12. 19:26
 1/2 anonim válasza:
van garanciája? ha igen akkkor megcsinálják. vagy vidd el szerőhöz. max 3-5 ezer
2014. máj. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ma kiprpbaltam egy masik tappal, azzal elindult. Bar valojaban nem mukodott, mert videokartya ventillatora el sem indult, es szerintem a vinyo sem indult be... de ez szeintem csak azert lehet, mert egy regi 200 W-os tappal prpbaltam. Legalabbis remelem, mert mar rendeltem egy ujat. :D
2014. máj. 13. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!