Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem értek ehhez az ncorehez,...

Nem értek ehhez az ncorehez, valaki elmagyarázná szépen érthetően?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy filmet, szépen le is jött. De mit jelent az a 48órás seed-ezés vagy mi? Én ilyenhez nem vagyok valami okos. Segítség! :(

2014. máj. 14. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

48 óráig töltöd fel....

ha nem töltesz fel valamit amit letöltöttél 100%-ban,vagy nem töltöd minimum 48 óráig fel,előbb utóbb kiraknak az oldalról,de előtte néha megvonják a letöltésnek a jogát...

2014. máj. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az oldal Aktivitás menüje (a lap tetején a felhasználónévvel és adatokkal egy sorban) listázza azokat a torrenteket amiket forgalmazol. Mellettük kiírja hogy milyen arányban töltötted azokat vissza, és mennyi idő van hátra a 48 órából.


Egyszerű: letöltés után összesen (tehát nem egyhuzamban) 48 órányit kell seedelned, vagy 1.0 arányig egy torrentet hogy betartsd a szabályt. Ha ez kész, leállíthatod a seedelést (nem kell, hiszen a torrentezés lényege hogy lehetőleg minél tovább tartsd életben).

Ha letelik a 48 óra vagy eléred az 1.0 arányt, akkor a torrent eltűnik a visszaosztandók listájából, onnan látod hogy teljesült valamelyik feltétel.

2014. máj. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt hogy negyvennyolc óráig be kell kapcsolva annak a programnak amivel letöltötted.Valamint nem mozgatod el addig a filmet onnan ahova letöltötted.
2014. máj. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat :)
2014. máj. 14. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!