Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem megy rendesen a billentyűz...

Nem megy rendesen a billentyűzetem, miért?

Figyelt kérdés
Tegnap bekapcsoltam a laptopom és elég lassan ment minden, láttam hogy van 1 frissítés, leoltottam (megcsinálta a frissítést), rá egy 20 percre pedig bekapcsoltam, azóta a billentyűzetem használhatatlan, (pl ha lenyomom a c-t,v-t, vagy m-t, mindig "cvm"-t ír, 0-t ha lenyomom "70"-et ír,sok betűnél nem történik semmi). Valamint az az 1 frissítés mindig ott van, mindegy hányszor kapcsolom ki és végzi el azt a frissítést. Előre köszönöm a segítségeteket.

2014. máj. 17. 08:32
 1/5 Lajos54 ***** válasza:

Bár azt nem írtad, milyen operációs rendszered van, próbálj egy rendszer visszaállítást csinálni, pár nappal ezelőttre. Talán az megoldja a gondot.

Előfordulhat, hogy egy sikertelen frissítés valamit bekavart az oprendszerbe.

2014. máj. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Windows 7 Home Premium, megpróbálom a rendszer visszaállítás, köszi szépen.
2014. máj. 17. 09:00
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom visszaállítani, mivel nem ki volt kapcsolva a visszaállítás lehetősége eddig, tehát nincs egy mentésem se.
2014. máj. 17. 09:08
 4/5 Lajos54 ***** válasza:
Hát az szívás... pedig alapból be van kapcsolva.
2014. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lajos54 ***** válasza:

Mindenesetre érdemes a rendszer-visszaállítás lehetőségét bekapcsolni, egy elhibázott telepítés, vagy hasonló esetben jól jöhet.

Esetleg azt még megpróbálhatod, hogy megkeresed a Vezérlőpult-Programok eltávolítása... funkcióval, hogy szerepel-e az adott számú frissítés. Ha jól emlékszem, külön be kell jelölni, hogy a frissítéseket is jelenítse meg.

Ha szerepel, távolítsd el, majd a Microsoft honlapjáról direktben töltsd le. Így nem az automatikus frissítések funkcióval vacakol a gép, de legközelebb már nem fogja hiányolni.

Egyébként az automatikus frissítéseket úgy állítsd be (egyelőre), hogy ne legyen frissítés, így talán nem fog addig rinyálni.

Végezetül: a billentyűzet probléma ezektől (ha sikerül elvégezni őket) csak akkor fog megoldódni, ha valóban a frissítés, esetleg a sikertelen frissítés okozta.

2014. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!