Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indul rendesen a...

Miért nem indul rendesen a laptopom?

Figyelt kérdés
(történet) Van egy Lenovo laptopom kb 2-3 hónapja van meg windows 8 van rajta. Az volt a baja, hogy ki írta Lenovo bejött a fekete háttér majd az egér és semmi. Elvittem szerelőhöz csinált rajta egy "hard resetet" majd jó volt de 2 napra rá megint ez a baja majd megint elvittem 38 db vírust találtak rajta. Letörölték őket (gondolom én oda adtam nekik csináljanak valamit) és újra telepítették (gyárilag csak windows 8 mehet rá és eredeti a win rajta) és megint ez a baja. Valami megoldás? (amit "házilag" meg tudok csinálni mert nem szeretnék több pénzt "kidobni" nem mintha drágán csinálnák de mégse jó.

2014. máj. 14. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerezz be kulsöleg virus írrot.Ne menny rá a netedre.Es nezd meg hogy van e baja.
2014. máj. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van rajta vírusirtó és nem netezek azon sőt nethez sincs csatlakoztatva.
2014. máj. 14. 22:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően zavaros a történet. Mi az a "hard reset"?

"Letörölték őket (gondolom én oda adtam nekik csináljanak valamit) és újra telepítették"

Minek "törölték" le a vírusokat, ha úgyis újratelepítették? Nem értem mit csinált a szerelő a gépeddel.

Biztos vagy benne, hogy teljesen friss Windows-od van? Mert ha újratelepítés után ugyanaz a baja, akkor felmerül, hogy hardveresen gond van vele. Akkor viszont garanciával vidd vissza.

Próbáld meg csökkentett módban elindítani egy jópárszor, ha akkor elindul, akkor lehet, hogy operációs rendszerrel van gond.

2014. máj. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jah, és vigyázz az első válaszadó válaszával. Vírusírót javasol. Én nem használnék vírusírót, mert pont ellentétes hatást vált ki, maradj a vírusírtónál! :D
2014. máj. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudja mindenki mire gondolt. :D Biztos, hogy friss windows van rajta és az a "hard reset" azt úgy csinálta, hogy az oldalán meg még valamit megnyomott és újra indult a gép majd jó volt de nem sokáig.
2014. máj. 15. 06:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hallottam soha a hard resetről. Ha a teljesen friss Windows ugyanazt a hibát produkálja, mint a régi, akkor én hardveres hibára gyanakodnék a helyedben.
2014. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Újra elvittem ma és azt mondják össze omlott a HDD-je. Garanciás még de nincs időm azután rohangálni.
2014. máj. 15. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!