Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a program a mostani értéket...

Solyom123 kérdése:

Ez a program a mostani értéket mutatja vagy a maximum értéket? LocalCooling

Figyelt kérdés

Ez a progi azt irja hogy a gépem hány mennyi annyi kw-t fogyaszt..elvileg.

Gépem az a kövi

Asus m5a78l m lx3

cpu athlon x2 2 250 3ghz dual-core max dtp 65watt

ram 4gb ddr3 hyperx

80gb vinyó satás

amd 760G integrált vga

20colos led tv

dvd olvasó meg egy cooler

a táp az hkc 430w azt a gépházzal vettem....

na most a program ezt irja hogy a tv az 39watt,proci 59watt,vga amd760g az 9watt,hard drive 8 watt,más pl hütö stb az meg 15 watt és irja alulk hogy maximum 121w

na most ezek az értékek a jelenlegi értékek?? vagy a maximum??? merrt nem hiszem hogy jelen pill netezés k9özben a procim 59wattot enne mivel az alaplapomon van egy ugynevezett watt mérő szenzor amit az alaplaphoz tartozó cdvel fel is raktam a driverét!!! ott irja hogy a jelenlegi proci használat 2.5watt és ha magnyitok egy filmet vagy egy googlit xD akkor felugrik 26.5w-ra meg stb.. szóval nem tudom mi a pontos igazság..



2014. máj. 17. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a kérdésre a válasz, de azt a tápot cseréld ki, pl.: Chieftec CTG-400-ra.
2014. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tápot jövöhéten cseréolem egy M-tech tápra..
2014. máj. 17. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehogy lecseréld M-Tech-re, az szar, mint a HKC is. Chieftec, FSP, ezek jó márkák.
2014. máj. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben, de szeretnék választ kapni a kérdéseimre is :D
2014. máj. 17. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!