Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes Windows 8.1-et gyengéb...

Érdemes Windows 8.1-et gyengébb gépre feltenni?

Figyelt kérdés
Most 32 bites win 7-em van és "vígan" elmegy pedig: intel dualcore 1,6 -1 GB ram. Ahogy láttam ugyan annyi a rendszerigényük, de eléggé sok mindent lehet olvasni mellette, ellene. Egy ~6 éves laptopról beszélünk.

2014. máj. 20. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálni meg lehet, lassabb nem lesz vele, de érdemes előtte megnézni, hogy áll a gép W8.1-es driverekkel.
2014. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Egy probat meger.En pl nagyon szeretem a win8 at.De ugye izlesek es pofonok.
2014. máj. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Eléggé izgat h milyen is, és legrosszabb esetben visszarakom a 7-et azt annyi. De ha már most tuti h nem menne vmi miatt akkor le se szedem meg ilyenek.


"érdemes előtte megnézni, hogy áll a gép W8.1-es driverekkel"

Pont ez az, h ennek h tudok utánanézni? Szóval van vmi kényelmesebb módja minthogy egyesével rákeresek, pl a wifinek a pontos nevén h támogatás megvan e, azt vagy találok vmit vagy nem? (bocsi ha kicsit hülye a kérdés de nem vagyok annyira nagy szerértő a témában)

2014. máj. 20. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Szedd le, telepítsd fel, nem veszítesz vele semmit. Legalább biztosan megtudod, hogy működik-e a gépeden vagy nem.
2014. máj. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Reméltem lesz itt aki hasonló paraméterekkel bíró gépen már lejátszotta ezt és tud vmi hasznos infóval szolgálni.
2014. máj. 21. 10:58
 6/7 anonim ***** válasza:
A 8.1 sokkal kevesebb memóriával is elvan. Én is kipróbáltam a 7-est 1,6-os procin, 1 GB RAM-on és haldoklott a gép. Gyakorlatilag mintha lélegeztetőgépre lett volna kötve a szerencsétlen. Feltettem aztán a 8.1-et és az összes frissítés után már szárnyalt. Csak jót tudok mondani sebesség terén a 8.1-ről.
2014. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A jövő nemzedékének ide írnám:


h én pont az ellenkezőjét tapasztaltam, a win 8.1 alatt halgoklott a gép, illetve pontosabban: gyors volt de ilyen konfignál nem nagyon kell a böngészőnél több mindent megnyitni, de ez kb a win 7-re is igaz. :D Egy példa, ugye nagyon gyorsan indulna el a rendszer, találtam egy oldalt ahol le van írva h hol lehet megnézni h az indulásnál mi tölt be és mennyi idő alatt, megkerestem és az összes dolognál felkiáltójeles volt, szóval ezt a rendszert nem ilyen gyenge gépen kell használni..


Faxxa a win 8.1, tökre olyan mint a win 7 csak ki van egészítve pár király dologgal. Ha lesz egy értelmes gépem tuti h nem a win 7-et fogom feltenni mivel az újabbakba "benne van", plusz optimalizálások meg miegymás.


A tanulság, az ilyen gépek manapság csak netezésre használhatók, meg egykét kisebb dologra azt kalap/kabát.

2014. jún. 1. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!