Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell beállítani Windows...

Hogyan kell beállítani Windows 7-ben az Aerot egy gyengébb VGAval?

Figyelt kérdés
NVIDIA GeForce2 Ti 64mb Win XP driver. láttam már ilyen kérdést de ott épp nem volt megoldás csak annyit tudtam meg onnan hogy be kell állítani dolgokat a registryben, de mit?

2014. febr. 22. 17:49
 1/5 Tengor ***** válasza:
Te magad írtad le, hogy mit kell állítan ia regisztrációs adatbázisban. Ugyanakkor nem tudtad megmondani, hogy mi történik, akkor ha valamelyik program a 78. MB-tól akar írni a memóriába!
2014. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ŐŐő az igaz de én nem arra gondoltam, nem tudom megmondani, hogy mi történik, akkor ha valamelyik program a 78. MB-tól akar írni a memóriába. és nem ezen az oldalon láttam.
2014. febr. 22. 18:12
 3/5 Tengor ***** válasza:
Megmondom mit csinál: kékhalált dob.
2014. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Hardveres DirectX 9 támogatás + WDDM illesztőprogram.

A hardverapro.hu -n gombokért lehet venni olyan videokártyát, ami megfelel ezeknek. De ha te úgy gondolod hogy megéri kínlódni vele, akkor hajrá. Én nem sok esélyt látok. El tudok képzelni egy olyan kategóriájú konfigot, amibe ilyen videokártya van. Erre Windows 7 -et telepíteni meg alapból nonszensz.

2014. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vettem egy VGAt csak még én nem tom beszerelni majd jöv. hét péntek-szombat-vasárnap oszt be lesz szerelve de nem tudtam hogy van-e rajta Aero.
2014. febr. 22. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!