Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox 360 wifis csatlakozási...

Xbox 360 wifis csatlakozási probléma tudnátok segíteni? Lejjebb a teljes probléma!

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozom wifi van az épületben de úgy van beállítva , hogy bárki csatlakozhat és utána átirányít a hely honlapjára és oda kell a jelszó és a felhasználó név ezt hogy tudom beállítani ?
2014. máj. 22. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
amikor kiír egy hibaüzenetet, mikor wi-fire akarsz csatlakozni, akkor no helyett yes-re menjél. Nem értem amit leakarnál írni: ha már ott bárki csatlakozhat, akkor működnie kellene (hacsak a wi-fi erősség gyenge). Ha szükséges a jelszó, akkor kérdezd meg a wifi tulajt, ő már csak tudja.
2014. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na a gond az , hogy van jelszó és felhasználó név tudom is őket a gond az , hogy nem a wifi csatlakozásánál kéri hanem laptopon is rácsatlakozok és utána megnyitja nekem a netet és egy internetes oldalon kell beírni a kódot!

Laptopon megy a net meg telefonon is de az xbox nem akar csatlakozni!

2014. máj. 24. 09:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja igy mar ertheto. Egyebkent boxon nincs ilyen, beirod a jelszot es kesz. Ha utaba sem mukodik akkor valoszinleg gyenge ott a wifi jel. Egy hibauzenetet fog kidobni,es no helyett a yesre kell menned. Kivalasztod hogy xbox live connection test vagy vmi ilyesmi. Akkor elkezdi magatol tesztelni a konzol a netet. Ha ott is hibauzenet dob ki, akkor ott nem fog mukodni a net. Akkor mar en sem tudok segiteni, max ha veviszed
2014. máj. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*beviszed egy wifihez kozeli helyre. Bocs a helyesirasert mobilon vagyok
2014. máj. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!