Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudnak mások kapcsolódni...

Nem tudnak mások kapcsolódni a rust tört szerveremhez! Ez miért van? Másnak is volt már ilyen? Mi volt a megoldás?

Figyelt kérdés
konkrétabban az a helyzet hogy egy barátommal 25.2.2014 es rustal játszunk . korábban egy nagy magyar tört szerveren játszottunk de mivel az most nem működik ezért sajáton szoktunk ketten játszani. Én elindítom a szerverem fel is tudok rá kapcsolódni hamachis és sima ip-vel is , de a barátomnak mind a kettővel azt írja ki hogy failed to connect (connection failed) szóval nem tud följönni viszont én az övéhez tudok csatlakozni. nem nyúltam se a scriptekhez se semmihez nem is modoltam és ő sem , megnéztük és ugyan olyan fájljaink vannak a szerverünk mappájában, szóval nincs semmi eltérés. Az is benne lehet a pakliban hogy nála van a gond mert még csak ő próbált kapcsolódni a szerveremhez, szóval mással még nem teszteltem. Ettől függetlenül aggaszt a dolog és szeretném ha megjavulna ez a probléma. Másnak volt már ilyen gondja ? Ha igen és megoldódott akkor leírná mi volt a megoldás ? Vagy valaki aki ért hozzá meg tudná magyarázni miért is van ez ? Előre is köszönök minden választ !

2014. máj. 17. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Tűzfalad van?

Azon átengedted a forgalmat?

2014. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen ezt én is próbáltam de csak a windows tűzfallal ! letiltsam a vírusírtót is ?
2014. máj. 18. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!