Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy az utorrentn...

Mitől lehet, hogy az utorrentnél a beállítás kalauznál a sávszélesség és a hálózat tesztelésnél mind a kettő zöld pipát kap, de a kliens alján lévő sárga figyelmeztető háromszög nem vált zöld pipára vagy éppen nem is látszik ott semmilyen ikon?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valamilyen nagy számítógépes guru, tehát jó szájbarágós válaszokat szeretnék kapni. Elvileg a kliens jól van beállítva, már amennyi tanácsot ezzel kapcsolatban találtam. Szeretném mielőbb vissza tölteni a filmeket, hogy ne foglalják a helyet a gépen, amíg vissza nem tölt, nem merem kitörölni nehogy büntit kapjak a filmletöltős oldalon.
2014. máj. 23. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A utorrent hármas szériát nem ajánlott használni. Főleg a 3.4.1.-et. Van oldal,ahol a 2.2.1-et preferálják, vagy egy másik klienst.
2014. máj. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 karesz01 ***** válasza:

idézet :

2014-05-08


Utorrent3.4.1


Kedves Felhasználóink!


Az oldal vezetősége úgy döntött hogy a felhasználók érdekében betiltja az utorrent 3.4.1-es használatát az oldalon.

A 3-as széria használatát kerüljétek ha lehetséges a félreértések elkerülése végett!


Oka:

Hamis adatokat küld a tracker felé,

letöltési és a feltöltési adatmennyiség is hibás.


A tiltás 11-én vasárnap 20:00 után lép érvénybe addig mindenkinek lehetősége van ,

egy másik stabil kliens telepítésére.

Ajánljuk az utorrent 2.2.1-t.


*Staff


---

És már nem is először szólnak hogy a 3-as széria nem jó !!!

Úgy látszik minden zárt* torrent oldalnak ki kell írnia a főoldalára ,

Tiltott torrent kliens-ek listája és amíg ott nem szerepel majd a 3-as széria jelzése ,

addig senki nem figyel oda .

2014. máj. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat,remèlem màsik verzióval megoldódik a gond.olvastam valami portable verzióról,elvileg így menthetöek a vissza nem töltött torrentek.èrdemes megpróbàlni? Azt olvastam,hogy a beàllítàsokat is menti.jó az nekem,ha egyszer màsik verzió kell a kliensbôl?
2014. máj. 24. 10:13
 4/4 karesz01 ***** válasza:

Csinálj képeket a torrent kliens beállításának oldalaiból .

(Általánostól - program futtatásig , 15 darab képet jelent)


Az elmentet képeknek a legegyszerűbb módja a torrent kliens beállításaid megőrzésére .

Kis helyet foglalnak a képek , és a képek segítségével még ellenőrizni is lehet a beállításokat .

Amit pedig te szándékosan változtatsz meg arról új képet vagy felül írva a régit mentheted .

(Én már tudom fejből a beállításokat mit és hová kell képek nélkül is)


---

Az hogy mitől nem tölt vissza a torrent kliens az sok összetevőtől függ .


PL : nincs kinek feltölteni, ...stb.


---

portable - röl inkább én nem nyilatkoznék .

2014. máj. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!