Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » WoW-hoz, Sims 3-hoz és Adobe...

WoW-hoz, Sims 3-hoz és Adobe termékekhez (Illustrator, PS stb. ) melyik laptopot ajánljátok leginkább?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ti is írhattok, olyan 200ezerig bezárólag.

Igen, tudom, hogy egy PC alkalmasabb lenne a célokra, de az az igazság, hogy egyrészt az helyigényesebb, másrészt naponta ide-odaingázom suli-otthon-munkahely között, így a hordozhatóság a legfontosabb.



2014. máj. 25. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

ps-hez a 4gb ram az nagyon az alja...

a 8GB ram miatt inkább az asus-t javasolnám.


a játék részéhez nem értek, minden esetre a videokártya a játék miatt a proci és a memória meg a ps miatt fontos, szóval valami aranyközéputat kell keresni.

2014. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a 4gb rammal nincsen baj, mert én is annyival használom a ps-t elég sokszor és megy rendesen, viszont az a probléma, hogy a laptopokban általában rosszabb minőségű a kijelző. Ha az a munkád, hogy képeket szervezz nem igazán jó egy laptop, mert nyomtatás után vagy más gépen nagyon eltérőek lehetnek a színek pl..


Amúgy én az asust venném

2014. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szintén az asust választanám.
2014. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) egyébként én is az asus-t néztem ki.

#2 válaszoló: én nem tapasztaltam ezt meg, sőt, inkább rendes monitornál, hogy a színek fakóbbak voltak. Nyomtatásnál ugyanolyan színt kaptam, mint a laptop kijelzőjén. Persze, általánosságban beszéltél - ki lehet fogni jót, és rosszat is.

2014. máj. 25. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!