Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebook - másnak is írta...

Facebook - másnak is írta tegnap hogy nem érvényes az e-mail címe? Meg telefonszámot is akar?

Figyelt kérdés

Működik az e-mail címem, úgyhogy nem tudom mi van és azóta még a telefonszámomat is akarja. Az e-mail-es értesítőt már nem találom, de a szám megadásos előjön fent egy sárga mezőben.


Esetleg a regisztrációkor kapott e-mail aktiválási linkre megint kattintsak rá és akkor jónak veszi majd az e-mail címet? De nem vesznek el akkor a beállításaim?



2014. máj. 27. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Van pár postafiók amit nem szeret, nekem az indamailost kellett gmail-re lecserélni.
2014. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lajos54 ***** válasza:

Egyszer a feleségemnek is kiírta, hogy nem jó a cím. Neki Citromail-es van. Nem foglalkozott vele, azóta is működik, többször nem reklamált.

A telefonszámot pedig biztonsági okokból kéri, állítólag. Nem részletezik (vagy csak nem olvastam el? :) de én nem adtam meg, mert így is épp elegen tudják, többen, mint kellene. Azóta már "belenyogodott", egy jó ideje nem kéri.

2014. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 hétre rá megint kiírta.
2014. jún. 4. 14:24
 4/5 A kérdező kommentje:
... kivéve a telefonos dolgot.
2014. jún. 4. 14:26
 5/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb mail szolgáltatót dobálja lefele a könnyű feltörhetőség és egyéb miatt (nem jönnek meg a mail-ek stb).

Legjobb ha gmail-t használsz.


Egyébként ha be akarsz lépni, akkor belépéshez a facebook mail-ed használd, ne külsőt. Persze külsőt is használhatsz, de minek.

A telefonszámos csíkot pedig szépen bezárod, de nem halsz bele egyébként, ha megadod a telefonszámod.


Ja igen: A facebook-os email-ed vagy a globális ID-d-en alapul, vagy az userlinked alapján, persze lehet mindkettő, attól függ történt-e változtatás, vagy nem.


Azt hiszem mindent leírtam, de ha kell segítség, akkor szólj.

2014. jún. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!