Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Extreme Digitalon hogyan...

Extreme Digitalon hogyan lehet 0% THM-re vásásrolni?

Figyelt kérdés

Ezt a gépet szeretnénk megvenni: [link]

Ott van hogy Május 30-ig ( azaz holnapig ) meg lehet venni 0% THM-re de sehol sem látom hogy hol lehet ezt elérni. A kosárba is beraktam és végig mentem a lépéseken de ott sem lehetett kiválasztani a 0% THM-t. Akkor mégis hol lehet? Csak üzletekben?



2014. máj. 29. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Miután dokumentumok/számlainformációk szoktak kelleni az ilyen hitelekhez, ezért csak személyesen lehet ügyintézni.
2014. máj. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam csak akkor miért írják oda hogy online is?
2014. máj. 29. 12:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Tipp: online megrendeled és személyesen veszed meg.
2014. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Felhívtam őket telefonon és tényleg csak személyesen lehet igénybe venni.

Csak az a baj hogy itt Békéscsabán és környezetében nincs Edigital üzlet, Szegedre meg nem fogok emiatt átutazni.


Mindegy. Most jár majd le a T-Home-nál a hűség amit amúgy is meg kell hosszabbítani hogy ne listaáron kapjuk a netet meg a tévét és akkor majd megveszem tőlük: [link]

2014. máj. 29. 12:43
 5/5 anonim válasza:
Postán fel kell küldeni ilyen esetben a Budapesti központba. Ami mindenképp kell az személyiigazolvány, adókártya, lakcímkártya, közüzemi számla(gáz,villany,víz) a bejelentett lakcímre, az nem fontos, hogy a te neveden legyen csak a lakcímen Egyébként ha fizetést bankszámlára kapod akkor elég 1 bankszámla, de akkor csak csoportos beszedéssel tudják, vagy munkáltatóit kell elvinni és kitöltetni a munkaadóval, akkor a csekkes befizetéses módszer van.
2014. júl. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!