Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Látványosat javítana a gépemen...

Látványosat javítana a gépemen egy 2Gb-os memóriakártya?

Figyelt kérdés

Most egy 512-es van benne és egy 2,4-es proci.

Csak internetezésre és azon is csak egyszerűbb játékokra kellene.Sem ujj gépet sem procit,videókártyát nem akarnék venni.

Csak egy ujj mem.kártyát

Sokat dobna rajta?



2014. jún. 1. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, jól jönne, de csodát ne várj tőle. És reménykedj, hogy az alaplapod szeretni fogja. DDR ram?
2014. jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Memória típusa DDR SDRAM

Tudom még mikor vetten (ami nem most volt) akkor próbálkoztunk memóriakártyákkal,de csak ezzel indult el.

Alaplap neve FUJITSU SIEMENS D1521

2014. jún. 1. 17:52
 3/8 anonim ***** válasza:

A memóriakártya az az, amit a fényképezőgépbe meg a telefonba teszel... Amire te gondolsz, az a RAM.


A gépedbe valóból nem létezik 2 gigás, csak 1 gigás, és azt is csak az újabb és profibb alaplapok támogatják. Legjobban akkor járnál, ha cserélnéd az egész gépet. A RAM bővítése lenne mondjuk 10000 forint, 20000-ért meg már olyan komplett gépet kapsz használtan, hogy eldobod tőle az agyadat (a jelenlegihez viszonyítva).

2014. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Érdekes én találtam bele 2 gb-es ram.otVagy,ha veszek bele 2db 1 gigásat akkor is kijövök 6-7 ezer forintból.

Azzal kezdtem!Nem akarok ujj gépet venni.???

Egyépként miből gondolod,hogy a 2Gb-ossal nem menne a gép professzor?

2014. jún. 1. 18:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Mutass nekem DDR-ből 2 gigásat!
2014. jún. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]


DE teljesen mindegy.Nem ez volt a kérdés.Arra tudsz normális válasz adni?Anélkül,hogy lenézően nyilvánulnál meg?

2014. jún. 1. 18:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ECC RAM, amit "normál" alaplapok nem visznek, elsősorban ezeréves szervergépekbe való. A "lekezelő" hangnem onnan jön, hogy makacsul ragaszkodsz a saját baromságodhoz ahelyett, hogy elfogadnád azoknak a szavát, akik értenek is a dologhoz. Ezen a ponton én ki is szállok, sok sikert a továbbiakhoz!
2014. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ne menekülj!Azt észre sem veszed,hogy csak veled vitatkozom.Vajon miér?Mással miért nem?
2014. jún. 1. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!