Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SOS! Ha valamit kitöröltem a...

SOS! Ha valamit kitöröltem a lomtárbol, van bármi módja, hogy visszahozzam?

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 12:49
 1/6 anonim válasza:
0%
van de te azt mint átlag felhasználó soha nem fogod tudni visszaálítani.rendőrségi hackerek pl képesek rá.
2014. jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 karesz01 ***** válasza:
100%

RecoveryDesk

Az ingyenes adat visszaállító program letöltése (880 kilobyte)


idézet :

Önnel is előfordult már, hogy letörölt egy fájlt, mappát, amit nem kellett volna?

Esetleg direkt úgy, hogy a Lomtárból se lehessen visszaállítani,

vagy reflexszerűen ürítette azt egy fontos fájllal?

Formázta a családi képeket tartalmazó memóriakártyát?

Ilyen esetekben segíthet a RecoveryDesk nevű remek segédprogram.

A lényeg, hogy lehetőleg ne írjon semmilyen adatot arra a meghajtóra,

amelyről véletlenül törölt valamit, azzal ugyanis jelentősen csökkenti a visszaállítás lehetőségét.

Ebből a logikából adódóan a képeket, videókat,

dokumentumokat vagy egyéb fájlokat is mindig egy másik meghajtóra kell visszaállítani,

ha például memóriakártyáról van szó, akkor a winchesterre,

ha a fő merevlemezről, akkor mondjuk egy USB-s meghajtóra.



Használata nagyon egyszerű, csupán rá kell kattintani a Scan gombra,

és végigpásztázni vele az adattárolót, ha nem találna semmit,

érdemes a lassabb Full Scannel próbálkozni.

Pendrive, memóriakártya esetén nagyon jó eséllyel vissza lehet állítani minden törölt vagy leformázott fájlt,

hiszen ezek alapesetben csak logikailag törlődnek, amíg nem kerültek űj adatok a helyükre, nem semmisülnek meg.


---

RecoveryDesk v3.4

[link]

A RecoveryDesk jó alternatívát kínál a letörölt adatok gyors és kényelmes visszaállítására.

Támogatja az NTFS, FAT12, FAT16 és FAT32 partíciókat merevlemezeket,,

illetve kezeli a hordozható adathordozókat SD, CF, MS, MMC, Flash, xD Picture és egyéb USB-meghajtókat.

Rendelkezik előnézeti ablakkal, illetve a keresés során szűrhetünk nevekre, kiterjesztésekre.

2014. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Handy Recovery v5.0 (Hun)

A Handy Recovery egy könnyen használható program, amely segít olyan fájlokat visszanyerni, amik vírustámadás, szoftverhiba, áramkimaradás vagy bármilyen más ok eredményeképpen törlődtek a merevlemezről vagy memóriakártyáról, illetve flash meghajtóról. A fájlokat visszaállítja törölt és sérült partíciókról.

A program támogatja az összes Windows merevlemez fájlrendszert, hajlékony és flash meghajtókat, beleértve a FAT 12/16/32, NTFS / NTFS 5 + EFS, HFS / HFS + fájlrendszereket. Képes helyreállítani CompactFlash, SmartMedia, MultiMedia és Secure Digital kártyák adatait. Helyre tud állítani tömörített és titkosított fájlokat NTFS meghajtókon.

A program letölthető a Gigatorrents torrent oldalról. Saját fordítás.


Ezen kívül több ilyen adatvisszaállító program létezik, pl.:

- Runtime GetDataBack for FAT- NTFS

- Stellar Phoenix FAT & NTFS

- Recuva és Recuva Pro

- Active File Recovery Professional

- Active Undelete Enterprise

- Aidfile Recovery Software Professional

- EASEUS Data Recovery Wizard Professional

- Easy File Undelete

- FreeUndelete

- O&O DiskRecovery

- Recover My Files

- R-Studio

2014. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Előző vagyok.

Azt elfelejtettem megírni, hogy ha nincs két meghajtód, vagy ha csak egy meghajtód van, azon két partíciód, vagy egy olyan méretű pendriveod, amire a visszaállítandó fájlok ráférnek, akkor ne is kezdj hozzá.

Azon kívül jó lenne, ha nem arra a partícióra töltenéd le és telepítenéd fel az adat visszaállító programot, amelyen a helyreállítandó adatok vannak, mert ezzel felülírhatsz olyan adatokat, melyeket szeretnél visszaállítani.

Minél többet írtál arra a partícióra, melyen a törölt adatok vannak, annál kisebb az esélye, hogy a törölt adatokat helyre tudd állítani.

2014. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2014. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Egész délután próbálkoztam mindenféle visszaállítókkal. Egy word doksit keresek, az egyikkel találtam valamit, ami szerintem az lehet, de egyszerűen nem tudom megnyitni, megjelenik egy ablak, hogy hibás a fájl, úgyhogy gondolom ezt buktam :/

Pár napja töröltem véletlenül, most jöttem rá, hogy nagyon nem kellett volna, de nagyon úgy fest, hogy esélytelen lesz visszahozni :(

2014. jún. 2. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!