Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell egy videófájlra...

NathanSzerver kérdése:

Hogy kell egy videófájlra szöveget helyezni?

Figyelt kérdés
Hogy kel egy .ass fájlt (szöveg) rárakni (vagy hogy fogalmazzam meg, nem tudom nem vagyok valami nagy informatikus) egy mp4 fájlre (videó) elég analfabéta megfogalmazás vagy egy link kéne. Előre is nagyon szépen köszönöm!

2014. jún. 2. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Tartósan, vagy csak lejátszáshoz?
2014. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
elég lejátszáshoz, de ha tudok elmondhatnád a tartós módszert is, h az mennyire bonyolult. Nem tudom, hogy kell-e hozzá, de VLC media playert használok.
2014. jún. 2. 18:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Tartós módszer alatt a videóba való beleégetést értettem, ami bonyolultabb dolog, és minőségromlással is jár. Ha tényleg érdekel, Google segít, olvasgass róla.


Lejátszáshoz a legtisztább, ha elnevezed a fájlt ugyanúgy, ahogy a videót hívják.


Anyámkínnya.mp4

Anyámkínnya.ass


Így meg kell, hogy találja a VLC.

2014. jún. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!