Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van lehetőség arra a Vodafone-...

Van lehetőség arra a Vodafone-nál, hogy a régi sim kártyámról át rakni micro sim-re a telefonszámot? Vettem egy új mobilt, de abba csak a micro sim jó és szeretném meg tartani a számot.

Figyelt kérdés
Ha valaki csinált már ilyesmit légyszi írjon.

2014. jún. 4. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyrészt ki lehet micro sim vágóval vágni a régi SIM-et. Másrészt, ha van egy régi telefonod, akkor abba ideiglenesen másold át a névjegyeket, majd az új micro sim-re úgy tudod átmásolni, hogy kérsz egy microsim mini sim (sima sim) keretet, adaptert. Nekem a feltöltős kártyám micro SIM de ott van körülötte a sima SIM -hez "adapter".
2014. jún. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy rosszul fogalmaztam, el nézést, tehát arról van szó, hogy az én saját telefonszámomat akarom meg tartani, és van rá mód hogy egy másik micro sim kártyán az ÉN régi telószámom legyen.
2014. jún. 4. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Te nem érted. Ahogy az első is elmondta, bemész a Vodához, hogy alakíttassák át. Annyi lesz, hogy belekúrják a kártyád egy cuccba, ami kb. olyan mint egy tűzőgép, nyomnak rajta egyet és microSIM lett a kártyádból. Ugyanaz lesz a számod is, mindened is. A chiphez nem nyúlnak, csak a műanyagból vágnak le.
2014. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!