Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vodafonenál ügyfélszolgálati...

Vodafonenál ügyfélszolgálati munkatárs. Ti mit hallottatok, tapasztaltatok róla?

Figyelt kérdés

Nem túl sok jót hallottam már a felvételiről sem, meg magáról a munkáról sem.

Szívesen várom mindenki tapasztalatát, legyen az pozitív, vagy akár negatív is.

Tegnap jelentkeztem, s szeretnék tisztába lenni a dolgokkal.

Köszönöm.



2014. jan. 18. 10:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A felvételivel nincs baj. A képzés túl hosszú, addig nagyon keveset fizetnek. Meg utána is. A munka se teljesen olyan, mint ahogy az elején mondják. Szeretik hülyének nézni az embert. Magas fizetést mondanak be, persze. Csak a feltételeket nem részletezik ki hozzá.

Hát röviden ennyit tudok írni neked.

2014. jan. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi!:) Te is ott dolgozol vagy dolgoztál?

Én a felvételiről hallottam azt, hogy több körös, s elég könnyen kipergetik az embereket. Pl. olyan feladatok vannak, hogy beszélj egy pohár vízről, vagy az asztalon lévő virágról minél többet. Vagy adnak neked valamit, s azt próbáld meg eladni nekik.Hiába nem értékesítő munkakörre jelentkeztél. Gondolom így mérik az emberek stressztűrő képességét.

Nem tudom maga a 3 hónapos képzés milyen lehet azon kívül, hogy nem sokat fizetnek. Érdekesség, hasznosság szempontjából.


A munkáról annyit tudok, hogy több műszakos, eléggé össze-vissza osztják be az embereket, nem lehet tervezni nagyon.

Igazából én évekig műszakoltam 12 órákat, attól rosszabb nem lehet.

Fizetés az mennyi? Én olyan 110 ezerről hallottam nettóba, persze ez függ, hogy mennyi éjszakát vállalsz be.

2014. jan. 20. 11:32
 3/13 anonim ***** válasza:
Semmi fura dolog nem volt az interjún. Normál elbeszélgetés. Inkább arra volt kiváncsi a nő, hogy mennyire vagy terhelhető, lelkes, mennyire kezeled jól az embereket, képes vagy-e ügyfélközpontúan gondolkozni. A képzésre nekem 5 hetet mondtak. Az idő alatt 4 órás minimálbért kínáltak. A későbbi fizetés, fix plusz jutalékból állt volna, asszem úgy volt hogy 6 vagy 8 órás minimállal jelentenek be és arra kapod a jutalékot. Itt persze szépített a csaj. Mert csillagászati összegekről beszélt, de én már mástól hallottam hogy ezek az összegek csak sok év tapasztalattal érhetőek el.
2014. jan. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A munkaidő asszem napi 10-11 óra, fél óra ebédidővel. Hétvégi munka az egész biztosan van, asszem havi 1 szabad hétvégét garantált. De azt mondta ez beosztástól és megbeszéléstől függ. (na persze, nyilván lesz olyan aki önként ugrálni fog a vasárnapi munkáért)
2014. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

S te mikor dolgoztál ott, mennyi ideig? Ott hagytad?


Én 3 hónap átképzést olvastam. Ebben van elmélet és gyakorlat is. Pontos összeget nem írnak, csak egy oldalon írta valaki, hogy 30 ezret fizettek érte havonta.

De ezek szerint ez sem biztos, mert a képzési idő sem ugyanaz.

Neked egy felvételi volt csak ezek szerint, nem 3 fordulós.


A munka része:8 órásba jelentenek be, de 10-11-et dolgoztatnak le? :O

2014. jan. 20. 12:45
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez a Vodafonenak egy franchise-ban működtetett üzlete volt. Még tavalyi ügy. Több körös interjú lett volna, én az elsőre mentem el. A másodikban tesztet kellett volna írni. Egy olyan anyagból aminek a megtanulására alig pár napot adtak és legalább 100 oldalból állt. Mivel még ekkor sem volt biztos a felvétel, és nem is tetszettek a körülmények, ezért nem mentem el a tesztre. Csináljanak másból hülyét, ne belőlem.

Remélem segítettem! (bocs a késői reagálásért, de közben más dolgom is van! :) )

2014. jan. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Semmi baj, én köszönöm a válaszod!:)


Én is még csak jelentkeztem, mert itt neten találtam a hirdetésükre.

Az oldalukat megnézve pedig azt olvastam, hogy feltétel a A TÁMOP 1.1.2. projektnek való megfelelés.

1. Legfeljebb alapfokú iskolai végzettséggel rendelkező álláskeresők.

2. Pályakezdő álláskeresők, illetve a 25 év alatti álláskeresők

3. A projektbe történő bevonás időpontjában az ötvenedik életévüket betöltött álláskeresők.

4. Tartósan munkanélküliek

stb....

Mivel én egyik célcsoportba sem tartozom bele, így nem hiszem, hogy foglalkoznak velem.

A munkaügyibe is ezen a héten regisztrálok még csak.

Szóval ha tartós munkanélkülieket vesznek fel, akkor még 3 hónapot várnom kellene.:)

2014. jan. 20. 15:56
 8/13 anonim ***** válasza:

En azt mondom, inkabb menekulj toluk. Ott hasznalnak ki, ahol tudnak. Mivel kakiban van a ceg, s rebesgetik az eladasat az allamnak is, prsten mar elbocsatottak tobb alkalmazottat is. Nem tudjak fizetni a bereket, az irodakat. Ezert inkabb ide szervezik le oket, s jatszak, hogy ok a szegeny borsodiakba invesztalnak. Ja, igen..mar 2009-ben is tobbet igertek, mint. Amit most fizetnek az alkalmazottaknak. Tobbek kozott a ceg reszvenyeit is, amit mar akkor sem kapott senki, aztan 5-10-15 eves bonuszt, de egyik 5 evnel tovabb foglalkoztatott ismerosom sem kap tobbet, mint 3 eve.

Ezen felul ebed szunet fel ora, ugyhogy kajat vinned kell. Ha 3x kesel akar 1 percet is, mehetsz mas munkat keresni. Viszont ingyen telefonalhatsz..es van evente ceges buli.

Kihasznalnak, es hiaba bezseled le a karacsonyi vacsorat, tuti a fonok nem fog engedni 3 nappal az unnep elott.

2014. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál.

Érdeklődtem a munkaügyibe, s mivel nem vagyok tartós munkanélküli, nem tudok a tanfolyamra menni.:)


A szünetek annyira nem is izgatnak, mivel dolgoztam már én a Jabilban is. S ott 25 perces volt az ebédszünet úgy, hogy bele kellett kalkulálnod a sorban állást is az ebédlőbe. Ha meg vittél kaját, ellopták a hűtőből.

2014. febr. 4. 19:38
 10/13 anonim ***** válasza:

Hat, ha meg mindig szeretned..a honlapon is lehet regisztralni.


Annyit mar biztos tudsz, hogy a tanfolyam alatt minimalis osszeget kapsz, s minden vizsgan 80%felett kell teljesitened. Ha 2x meghuznak ugyan abbol (vagyis akar79%os teszt is lehet), akkor nem folytathatod. A futessel telen sporolnak, de a kajat altalaban nem lopjak ki. :)


A jabilnal milyen hosszu a betanulas es mennyit adnak a tanfolyam majd munka alatt?

2014. febr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!