Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet átrakni fájlokat...

Hogyan lehet átrakni fájlokat belső merevlemezről pc-re? (többi lent)

Figyelt kérdés
Na akkor egy kicsit bővebben. Van nekem egy AVermedia Game Capture HD II-m.Ezzel gameplayt lehet rögzíteni konzolon. Na most ebbe lehet egy USB port segítségével külső merevlemezre menteni a felvételeket, ami tiszta sor, hiszen az USB-t pc-be is tudom dugni így a felvétel átmásolása egyszerű. De ebbe a felvevőbe lehet belső HDD-t is illeszteni, amibe (ha jól tudom)nincs USB . Szóval belső merevlemez tartalmát nem tudom átmásolni gépre, ha kiveszem a felvevővdobozból???

2014. jún. 4. 20:15
 1/3 Tengor ***** válasza:
A HDD-n nincs USB, de lehet kapni USB-s mobilracket, amibe behelyezve tudod használni. Ezen kívül ha megfelelőek a csatlakozók, akkor a PC-be mindenféle átalakító nélkül is beköthető a lemez.
2014. jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy ne lenne külső merevlemezen USB??
2014. jún. 4. 21:48
 3/3 Tengor ***** válasza:

A külső merevlemez az egy HDD + egy mobilrack. A HDD rendszerint SATA I/II/III felületen csatlakozik, esetleg IDE ha régi v. SCSI v. SAS ha szerverkörnyezetből való.

A mobilrack egyrészt ad egy tetszetős burkolatot a HDD köré plusz egy minimális elektronikát, ami lehetővé teszi h USB-n keresztül lehessen csatlakoztatni.

2014. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!