Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Régi gép feltúrbózása?!...

Régi gép feltúrbózása?! Lehetséges

Figyelt kérdés
A mostani gépem még minimumon visz 1-2 mai játékot (pl.:FIFA14 ; BO2), azonban ez már egyre inkább elavult. A célom az lenne, hogy 60.000ft-ból egy olyan "turbózás" végrehajtani, hogy menjen rajta egy BF3 Közepes, de legalább minimum grafikán. Természetesen Monitor, Hangfal, Bill stb. nem kell.:) Ha szükséges, leírom a mostani gépem adatait.

2014. jún. 7. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát jó lenne, ha leírnád a mostani géped összes adatát (gépház, táp, vinyó ezeket is).
2014. jún. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a gépházat, tápot nem tudom. a Vinyóm:150gb.
2014. jún. 7. 16:39
 3/9 anonim ***** válasza:
tápot nézd meg. Gépház oldallap le és rá vannak írva a tápra az adatok.
2014. jún. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Processzor: Intel Pentium Dual CPU E2140 @ 1,60ghz 1,60ghz

RAM: 2GB

VGA:AMD Raderon HD5450

2014. jún. 7. 16:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért nem ártana az alaplap, processzor, és a ram sem! A vinyóból mi találjuk ki ezeket???
2014. jún. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs írva semmi a tápra. o.O
2014. jún. 7. 16:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Tárgytalan! Lassan ért be!;)
2014. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Sajnos a tápot nem tudom megmodani.. Így esetleg valakinek valami ötlet?
2014. jún. 7. 16:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor kezd azzal, hogy veszel egy jóminőségű tápot. A konfig összetevők korából következtetve eleve csere érett korban lehet az a táp. Ráadásul ha kész gépként lett véve, nagy valószínűség szerint épphogy megfelelőt tettek bele. Szóval az első legyen a táp csere, minden mást csak ezután!
2014. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!