Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítógépem vacakol, mi...

A számítógépem vacakol, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Tegnap este még rendben használtam, majd kikapcsoltam a gépet. Ma reggel tesóm használta, majd kábé fél óra múlva jött, hogy egyszer csak kikapcsolt a gép.

Nyomom be, megjelent egy kék képernyő, fehér betűkkel (kék halál?), kinyomtam, újra bekapcsoltam, akkor már azt kérdezte, hogy hogy induljon: Csökkentett módban megy a gép pár percig, majd a monitor elsötétül (kiírja a No signal-t), de a gép ugyanúgy zúg tovább. Aztán 2 órára békén hagytam a gépet, bekapcsoltam, megint ment kábé 25 percet, majd kikapcsolt. Majd kék képernyő. Majd csökkentett mód... ez megy körbe.


Mi lehet a gond? Nod32 nem talál semmit, egy trójai akart a gépre jönni bő 1 hónapja; ami az egyetlen furcsaság volt mostanában, hogy néha hangos a ventillátor (nem zavaró módon, de azért hallom, hogy néha hangosabb, mint szokott) és érezhetően meleg a ház. Mit tudok csinálni? Keddig szerviz nincs, gondolom az lesz a vége...



2014. jún. 7. 17:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!