Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem ismeri fel a számító...

Miért nem ismeri fel a számítógépem a Sony-tip. Videó kamerámat?

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 16:39
 1/5 Lajos54 ***** válasza:
Mert nem ismeri. Kell hozzá driver (illesztőprogram).
2014. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt is találtam googl-n és mégsem...kábelek eredeti, aksi stb,,,
2014. jún. 3. 09:48
 3/5 Lajos54 ***** válasza:

Azzal kellene kezdeni, hogy milyen csatlakozón keresztül kötöd össze a gépeddel.

Feltehetően videofelvételt akarsz áttölteni. A régebbi kamerákról, ha van is USB csatlakozójuk, azon jobbára csak az állóképeket lehetett átmásolni. A Vidót csak videó+hangkimeneten keresztült, ahhoz viszont kell(ett) olyan hardver a sz.gépbe, ami tudja azt fogadni (digitalizálás).

Tehát: mivel csatlakoztattad a kamerádat?

2014. jún. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Természetesen a felvétel akarnám átjátszani a Pc-re!~2 éve nem használtam nem tom mi lehet. A videóhoz való USB -vel csatlakoztatom. A háttér tárolón +sem jelenik a videó"ikon" maga a videó jól müxik pl: paus, csévézések stb Csatlakozás sztem jó 3 gépen próbáltam de egyiken sem jelentkezik a siker. (pl a telefont csatlakoztatom és felugrik 1 ablak, amiben több funkció van és választom a mappa tartalmát)Gondolom érthetően írtam mindent! Köszönöm!
2014. jún. 4. 08:27
 5/5 Lajos54 ***** válasza:

A kamere pontos típusának ismeretében esetleg többet tudnék mondani.

Vannak olyanok, amiknél elég egyszerűen csatlakoztatni, aztán vannak olyanok, amiknél magán a kamerán (csatlakoztatás után) be kell állítani, hogy adatátvitelt szeretnék. Utóbbinál addig nem is "látja" a számítógép, amíg ez be nincs állítva.

2014. jún. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!