Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az akarom kérdezni, hogy ez a...

Hurkalee kérdése:

Az akarom kérdezni, hogy ez a 3 laptop közül melyik a legjobb és éri meg legjobban? Vagy jobban járok egy asztali géppel és ha igen magam rakjam össze vagy vegyem meg kompletten?

Figyelt kérdés

1.

[link]

2.

[link]

3.

[link]


2014. jún. 7. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy kérdést kell eldöntened, ha már szóba kerül(hetne) az asztali gép is - mennyire fontos az, hogy hordozni tudd a gépet?


a) nem olyan fontos, mert csak otthon használnád - egy asztali géppel mindig jobban jár az ember, olcsóbban meg lehet úszni a dolgot


b) fontos, mert pl. koleszos vagy, sokat utazon buszon, vonaton, de közben kellene a gép, stb. - ekkor nincs kérdés, hiába járnál anyagilag jobban egy asztali géppel, de azt nem cipelheted mindenhova...

2014. jún. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja, és ha a b) eset áll fenn, és csak e három közül lehet választani, akkor én a Dell-t venném meg. Bár ennyi pénzből én legszívesebben a 2-(max.)3 éves üzleti kategóriás gépekből válogatnék, tovább tartanak, mint egy sima konzumer gép.
2014. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem Lenovo lenne nyerő, de ha sokat akarsz játszani rajta akkor inkább a DELL.


PC Vs. Notebook -ra csak annyi:

PC-ből ugyan azon az áron jobbat lehet kihozni teljesítmény és kijelző méretben is, bővíthető...

Notebook üzemeltetése jelentősen olcsóbb, mivel max 90Watt körül szokott lenni a fogyasztásuk, míg a PC -nek 2-300Watt is lehet. (ez villanyszámlán erőteljesen megmutatkozhat, éves szinten akár + 40 ezer is lehet ha sokat használod)

Illetve notebook hordozható, pl. haverokhoz átmenni LAN partizni, vagy kolesz esetén koleszba netezni, játszani sokkal könnyebb, mint PC -t cipelni. :-)

2014. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm a válaszokat.

2014. jún. 8. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!