Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sokszor van olyan problémám,...

Doxazma kérdése:

Sokszor van olyan problémám, hogy nem tudok kattintani a megfelelő helyre. Vagy egyes programokon belül szinte egyáltalán nem vagy csak századszorra sikerül a megfelelő funkció kiválasztása. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Itt egy példa: Mozillám volt a probléma miatt váltottam Chrome-ra. Itt az volt ha rákkattintottam egy lapra akkor nem kiválasztotta hanem bezárta, ami elég frusztráló volt. Youtube-nál sem ismeri fel a funkciókat mindig. De ha nyomok egy feladatkezelőt utána jó a következő x számú kattintás. Válaszaitokat előre is köszönöm.

2014. jún. 9. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Érthetetlen probléma,még nem találkoztam ilyennel,nemlehet az egérrel van a hiba?
2014. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem valószínű többel is kipróbáltam. És a feladatkezelő tényleg megoldja egy pár kattintásra. De nem mindenhol van probléma csak egyes programokkal oldalakkal kifejezetten. Az összes általam ismert malware szoftvert és hasonlókat lefuttattam de nem javult.
2014. jún. 9. 16:43
 3/3 anonim ***** válasza:
op rendszert telepitsd ujra.Néha az is tud szépeket alkotni.
2014. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!