Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Start-stop funkcio. Bevan...

Start-stop funkcio. Bevan kapcsolva és nem áll le a kocsi mikor üresbe van, és 0km/h. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
audia4

#A4 #Audi #start-stopafunkció
2012. dec. 6. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem megfelelő motorhőfok, vagy kevés ideig állsz. Ha egyik sem akkor elektronikai gond lesz.
2012. dec. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
remélem a hőfok lesz..most került hozzám a kocsi,mikor próbajáraton volt akkor működött akkor remélhetően ez lesz a probléma!köszönöm!
2012. dec. 6. 23:02
 3/9 anonim ***** válasza:

jól értem a kérdést?


audi a4, start stop és manuális? :D

2012. dec. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hát nem tudom h ez a start stop mire jó...

szerintem felesleges h egy piros lámpánál leálljon magától, mert mi van ha egy olyan lámpánál állsz meg ahol mingyárt átvált zöldre? és akkor teljesen feleslegesen állt le meg indult újra, és többet rongálódik azzal az indítással mintha járatnád a motort a lámpánál, elég hamar tönkre megy az aksi, és le is merül, és az önindító is rongálódik, meg minden, kevesebbe kerül az a benzin amit elfogyaszt az a pár perc alatt mintha tönkre megy az aksi, vagy az önindító...!

2012. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
A start-stop rendszerrel szerelt autóknál nagyobb terhelést bír az önindító, tartósabbra van tervezve, és nagyobb kapacitású az akku is. Nem hülyék a tervezők, belekalkulálták a nagyobb igénybevételt.
2012. dec. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

egyrészt ez is igaz amit flash írt, másrészt, ki lehet kapcsolni egy gombbal, illetve a fékpedál érintése se mind1


ha jobban benyomom akkor leáll, ha nem annyira akkor járatja tovább a motort


szóval én tudom szabályozni, ha tudom hogy gyorsan vált a lámpa, akkor nem hagyom neki hogy leálljon

2012. dec. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

én sem sűrűn használnám sőt szinte nem is,mer ahol lakom nincs lámpa pesten csak ritkán mozgok.. ma nem sikerült annyit mennem vele h megfelelő legyen a hőfok h működjön.

de csak ki akarom próbálni h megnyugodjak h működik :D

2012. dec. 7. 15:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Megfelelő akku-feszültség, megfelelő motor-hőmérséklet, üresbe, kuplungon ne legyen a lábad. Továbbá biztonsági övet is be kell kapcsolni, különben nem aktiválódik a start-stop :)
2012. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hoopsz az öv nem volt bekapcsolva :o 1ujabb ok amiért nem müködött :D köszi mindenki ;)
2012. dec. 7. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!