Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megoldani egy...

Hogyan lehet megoldani egy munkahelyi munkaállomás kialakításánál, hogy lássa a nyomtatót minden gép?

Figyelt kérdés
A menetére lennék kiváncsi, köszönöm előre a választ
2014. jún. 10. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a nyomtató nem hálózatos, akkor elég szimplán megosztani a gépen. A hálózatot feltallózva a többi gépről a nyomtatós gép megosztásai között meg fog jelenni a nyomtató.
2014. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy ez csak kisvállalatnál működik így. Ahol tartomány van meg tartományi kiszolgáló, ott ettől kicsit összetettebb a feladat, de abban az esetben van rendszergazdátok is akihez fordulhatsz ilyenkor.
2014. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

és ha kell driver a nyomtató használatához?

akkor ez esetben elég ha a gazdagépen rajta van a driver és kész?

2014. jún. 10. 17:08
 4/6 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, lehet hogy nem lesz hasznodra a válaszom de leírom:


Nekem itthon 3 gép van, két notebook meg egy asztali, és az asztali gépre van dugva a nyomtató és oda van telepítve, majd ott megosztottam, beállítottam a hálózatot meg mindent hogy el tudjam érni a gépet majd a két notebookon a : Vezérlőpult\Hardver és hang\Eszközök és nyomtatók-ban rámentem a nyomtató hozzáadására majd ott hálózati, vezetéknélküli vagy bluetooth rendszerű nyomtató hozzáadása itt elkezdett keresni, majd itt általában rámegyek egyből arra hogy az általam keresett nyomtató nem található a listában, majd kikeresem a hálózaton azt a nyomtatót ami nekem kell majd egyszerűen megnyitom majd tovább gomb ... itt bead egy uj ablakot és itt a második lehetőség majd tallózás gomb, itt át lehet nevezni tetszés szerint de én nem szoktam úgyhogy tovább majd befejezés és kikeresem de ahoz hogy ez menjen rendesen be kell állítani a másik gépen hogy meglegyen osztva, meg készletezés stb...

2014. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
meg még azt kifelejtettem hogy ha különböznek a rendszerek, pl egyiket win7 a másikon win8 vagy egyiken win7 ultimate a másikon meg win7 home premium van akkor le kell jelszavazni a gépeket és a windows felhasználói fiók jelszavával és felhasználónevével tudsz hozzáférni a másik gépekhez, de a titkosítások meg mindennek egyezni kell az összes gépen a hálózati beállításoknál...
2014. jún. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. jún. 10. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!