Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra zavaró egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra zavaró egy kapcsolat kialakításánál ha a másik fél kancsal?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nemtudom, más hogy van vele, de ez engem kifejezetten idegesít. De tényleg. Lánynál az egyik legrosszabb dolog, ami csak történhet.
2012. ápr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mivel számomra elsősorban a belső értékek számítanak, ezért engem nem zavar. Totálisan nem az alapján döntök, hogy van-e valamilyen testi hibája, vagy ilyesmi, sokkal fontosabb, hogy legyen stílusa, intelligens legyen, kedves és humoros, de főleg az, hogy tudjon szeretni!

23/L

2012. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

kapásból megvan az első bók amit lehet neki mondani

"szemeid kereszttűzében égek"

2012. ápr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

És a szép szemednek nincsen párja :) engem amúgy nem zavarna különösebben, esetleg tanácsolnám neki, hogy hordjon szemüveget

23l

2012. ápr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen nagyon...és b@ssza meg az a szülő aki kiskorában nem kezelteti a gyerekét ilyen esetben, mert ezt műtéttel olyan szinten helyre lehet hozni, hogy alig észrevehető, vagy teljesen megszüntethető...
2012. ápr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

De most ő hol tehet arról, hogy annak idején a szülei nem vitték orvoshoz? Nem őt kell emiatt büntetni!

Ha amúgy bejönne, kedves, aranyos, akkor meg mit foglalkozol vele? Lehet, hogy sose találsz magadnak normális párt, utána bánhatod! Senki se tökéletes!

2012. ápr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyilván ő nem tehet róla, mint ahogy a törpe se tehet róla, hogy az, meg az se tehet róla akinek nagy szőrös anyajegy van a homlokán, de egyikkel se járnék. A szülőt meg csak arra mondtam, hogy csessze meg aki így tönkreteszi a gyereke életét...csak egy kis odafigyelés lenne...
2012. ápr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valószínűnek tartom, hogy van sok egyéb (jó) tulajdonsága, ami miatt egyáltalán felmerült benned az, hogy járnál vele. Szóval igazból ezt csak te tudod eldönteni, mérlegelned kell, hogy téged ez mennyire zavar. Ha zavar, akkor hagyd. Ha nem zavar, akkor pedig ne gondolkozz rajta. Ilyen egyszerű.
2012. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nézd őt:

[link]


ő is cseppet kancsi, de eszembe nem jutna ezért kirúgni az ágyamból...

2012. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem az sem zavart, hogy vézna, ijesztő tekintete van, eláll a füle, hullik a haja és mindenben megbotlik. :) Miért zavarna? Nem kell nekem modellfiú, a lényeg az, hogy jól kijöjjünk. :) Ha kancsal lenne sem zavarna :D
2012. ápr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!