Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 0x0000005c hiba mitől van?...

0x0000005c hiba mitől van? Szoftver vagy hardver probléma lehet?

Figyelt kérdés

Át lett pakolva a számítógép máshova, ez utána a win7 betöltésénél újraindul.

Próbáltam újratelepíteni de nem sikerült akkor jelenik meg a fent említett hiba üzenet.



2014. jún. 13. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az átpakolás alatt mit értesz? Nem lazult ki semmilyen kábel (dvd meghajtó, merevlemeze(ek), atx 24 pin, proci 4 pin, proci venti 3pin)?
2014. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csacsi2 ***** válasza:

Átpakolás engem is érdekelne, hogy valójában mit takar.

lehet hardver hiba (hardware incompatibilitás), BIOS hiba, Ram hiba.

Amennyiben eszköz lett cserélve akkor az eszközillesztő nem megfelelő. BIOS beállítások elállítódhatnak (pl energiagazdálkodás ASPI v. ASAPI mód, memória védelem...) ha az elem lemerült és áramtalanítva lett. Vagy a Tápegység nem ad elég feszültséget a RAM-nak.

2014. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szobán belül arrébb lett rakva vagy 2 métert.

Még a kábeleket sem húztam szét meg semmit.

A kábeleket ellenőriztem nem mozdult ki egyik sem a helyéről.

2014. jún. 13. 18:38
 4/4 csacsi2 ***** válasza:

Vedd ki az elemet pár percre a gépből. Alapra áll a bios.

Sajnos ebből az átpakolásból másra nem lehet következtetni csak hogy az alaplap nem kapott áramot és lehet nem ártana kicserélni az elemet, mert valószinü nem adott elég feszültséget arra az időre. Nem oldja meg akkor vedd ki a ram -okat majd helyezd vissza. Nem tudok mire gondolni mi változhatott.

2014. jún. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!