Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom csökkentett...

Miért nem tudom csökkentett módban megnyitni?

Figyelt kérdés
Windows8-am van, és bekapcsoláskor kiírta, hogy hibát észlelt, amit nem tud megjavítani. Csökkentett módban akartam futtatni, ezért bekapcsolásnál nyomogatom az f8at, de csak sípol egy nagyot, és nem történik semmi.
2014. jún. 16. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:

F8-cal nem is fog menni.

Lépj be a Gépházba. A Gépház megnyitásához elő kell hívni a Charm bar Beállítások részét (Win+I), majd alul kattints a Gépházra. Ha sikeresen megnyitottad, bal oldalon válaszd ki a kategóriák közül az Általánost, majd jobb oldalt keresd meg a Speciális újraindítást.

Mielőtt rákattintanál az „Újraindítás most” gombra, minden megnyitott alkalmazást, dokumentumot zárj be, ments el, mert kérdés nélkül ki fog jelentkezni a rendszer!

Kijelentkezés után kattints a Hibaelhárításra.

Itt a Speciális lehetőségeket válaszd ki.

A következőben pedig az Indítási beállításokra kattintsál.

Tájékoztatást kapsz arról, hogy milyen lehetőségeid lesznek újraindítás után. Ha elolvastad, akkor nyugodtan nyomd meg az Újraindítás gombot. A rendszer újraindulását követően nem a megszokott bootképernyő fogad, hanem több opció közül választhatsz:

Neked a csökkentett módra lesz szükséged, tehát a 4-es (vagy az F4) billentyűt kell megnyomni. Ez után a rendszer elindul csökkentett módban, azonban az előzőleg bemutatott eljárással ellentétben itt nem kell semmilyen beállítást módosítanod a munka befejeztével, következő indításkor már normál módban fog elindulni a rendszer.

2014. jún. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon fura, elindítottam csökkentett módban, de így sem akar bekapcsolni, azt írja hibát észlelt, ezért újraindul, úgyhogy itt valami komolyabb baj lehet.:( köszönöm szépen a segítséget, legalább ezt is megtudtam, hogy nem f8-cal indul be.:)
2014. jún. 16. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!