Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ingyenes tárhely ahol nincs...

Ingyenes tárhely ahol nincs korlátozva a phpmail üzenetküldés?

Figyelt kérdés

Jelenleg az ipage-nél vagyunk, és bár igaz hogy fizetős, de a phplist-phpmail kombójuk valami iszonyat rossz, pár levél után beadja az unalmast a rendszer és nem mennek ki levelek mert blokkolja, de erről még csak értesítést sem küldenek, aztán egyeztetnem kell a rendszergazdával hogy feloldja, amiből 12-24 órán keresztül nincs semmi, és ez már kezd némileg unalmas lenni.


Fizetni már nem akarok másik tárhelyért amíg ez le nem jár, ezért lenne jó az ingyenes.


Az email címlista, mielőtt bárki elkezdene alaptalanul vádaskodni, saját tulajdon, nem vásárolt, nem lopott, nem vadászott hanem saját feliratkozók.

A levél tartalma a hírlevélelemzők szerint megfelel szóval érthetetlen miért kerül blokkolásra a kimenő.

A rendszerükben van valami, de már nagyon elegem van belőle...

Szóval várom az alternatívákat, javaslatokat.


Köszönöm



2014. jún. 16. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:

ingyenessel még rosszabbul jársz

én a justhost-nál vagyok ott nincs ilyen gond

aszem 5000/h a küldési limit de ha korlátozzák akkor is 500/h-ra

2014. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

miért járok rosszul az ingyenessel?

ipage 2000/nap 200/óra küldést enged

de a szűrője az nagyon gáz, túl érzékenyre állították.

Pl. youtube link miatt már egyből tiltja a kimenőt, pedig termékvideó, szóval benne kell lennie...ennél az ingyenes csak jobb lehet

2014. jún. 16. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:

az ingyenessel az a gond hogy nem stabil

sok a korlátozás

és bármikor megszűnhet, minden figyelmeztetés nélkül


alternatíva lehet a VPS

vagy a direkt ilyenre kihegyezett tárhelyek

2014. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát jelen esetben a fizetős sem stabil, eddig elégedett voltam vele mert a hepdesk egyébként gyors, segítőkész és minden nap 24 órában vannak, persze az angol kommunikáció kell hozzá, de ebben az esetben nem találunk megoldást, pedig ez is fontos lenne.
2014. jún. 16. 21:55
 5/5 A kérdező kommentje:

# 3/

néztem a VPS-t, de nem igazán tudom hogyan jutok ezzel előrébb :)

2014. jún. 20. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!