Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tv és Számítógép összekötése...

Tv és Számítógép összekötése koax kábelel?

Figyelt kérdés
Számítógépen szeretnék Tv-t nézni, vettem egy koax-usb átalakítót és amikor a tv-be menő koax kábelt átkötöm a gépbe, a windows media center nem talál csatornákat, javaslat? Tv tunerem: DVB-T Navigator Duo MT4168.

2014. jún. 17. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
kérdés, hogy amikor a media centerben a tuner beállításokat adtad meg, akkor megfelelő adatokat adtál-e meg, vagy pl. analóg csatornákat keres...
2014. jún. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A TV-be honnan megy be a kábel?Csak mert tudtommal a DVB-T az a földfelszíni sugárzáshoz van kialakítva,ha te pedig valami kábelszolgáltatós (DVB-C - a c a kábelt jelenti) adását próbálod ott nézni,akkor lehet ez gond (de ez csak tipp).

Persze ha tudtad ezeket,akkor rendben,csak gondolom leírom így első körben

2014. jún. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Alapból adtak hozzá egy antennát, de úgy sem akart a media center csatornát találni, ezért a szomszéd szobában lévő tv-ből kihúztam a koax kábelt és koax hosszabítokkal összekötöttem ezzel az usb átalakítóval, a media center érzékkeli a tunert de csatornát nem add.
2014. jún. 17. 16:20
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 lehet, hogy ez lesz, és azt, hogy tudom elérni, hogy a set top box jelet sugározon mint egyfajta wifi hot spot?
2014. jún. 17. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!