Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a blogomat...

Hogyan lehet a blogomat megcsinálni, hogy fizetős legyen?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
wat
2014. jún. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Felkeresel egy programozót, aki ír neked ehhez egy rendszert, aztán meg egy könyvelőt, aki elmagyarázza a jogi részét a dolognak.

De hadd kérdezzek én is: Szerinted ki a fene fog fizetni neked azért, hogy olvashassa a blogod?

G.

2014. jún. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fizetos blog? Marmint fizetni kene, hogy olvashassuk?

Ertem en hogy nagy a kanikula es sok ember befo az agya, de azert igy estere nem kene hulyesegeket irni.

2014. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 SimkoL ***** válasza:
Szerintem nem írsz te olyan érdekeseket.
2014. jún. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ti vagytok a nagyon "okosok". Az a lényeg, hogy kell egy domaim név és csinálni egy oldalt amire feltöltöm a blogom és senkinek nem kell fizetni érte mert ha rákattintanak az oldalra akkor azért már fizetnek de nem az olvasók. Látom sok az okos ember..
2014. jún. 18. 09:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, hogy szerinted te majd azért pénzt fogsz kapni valakitől, mert olvassák a blogod? Hát nem.

G.

2014. jún. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 edemmester ***** válasza:
Teletömöd reklámmal. Ez az egyetlen megoldás nagyjából ahogy bevételt tudsz szerezni egy blogból. Reklámot jelenítesz meg, meg mégtöbb reklámot. A hirdetések feladói, vagy a köztes cég akin keresztül megjeleníted őket, pl. a google pedig fizet neked azért, hogy a te oldaladon reklámozhat, de persze ezt csak akkor ha meg is nézik a reklámot, vagy csak átkattintásra. Ha nem árulsz szolgáltatást, akkor tehát marad a reklámbevétel, ami egy óriás nézettség mellett már akár valami kézzelfogható is lesz, de azért ezek nem olyan nagy összegek.
2014. jún. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!